i7 11600H'lı Lenovo Legion alınır mı?

YusufOğur

Hectopat
Selam dostlar, Teknosa'da 30000'e bu işlemciye sahip Legion satılıyor. Her şey çok iyi özellik bakımından fakat işlemcisi kafama takıldı fikri olan var mı? İnternette hiçbir inceleme, test bulamadım bu işlemci ile ilgili. Sadece normalde 8 yerine 6 çekirdek olduğunu biliyorum ama 113xx serisi gibide 35 değil 45 watt TDP değerine sahip bilgisi olan arkadaşlar bekliyorum.

Bu fiyata 3070'li laptoplar bulunabiliyor.

100W 3070 bulabilir evet.

Selam dostlar, Teknosa'da 30000'e bu işlemciye sahip Legion satılıyor. Her şey çok iyi özellik bakımından fakat işlemcisi kafama takıldı fikri olan var mı? İnternette hiçbir inceleme, test bulamadım bu işlemci ile ilgili. Sadece normalde 8 yerine 6 çekirdek olduğunu biliyorum ama 113xx serisi gibide 35 değil 45 watt TDP değerine sahip bilgisi olan arkadaşlar bekliyorum.

Malum sitenin bench değerleri böyle.

1656315567223.png

Bunlardan birini almaniz daha iyi olacaktir bence fiyatına değmez.

Bunlardan birini almaniz daha iyi olacaktir bence fiyatına değmez.
Peki fiyat göz önünde bulundırmazsak gta 5 fortnite valorant ve minecraft oynayacak olursak rahat oynatır mı

Evet 3060 oldugu ıcın rahatça oynatacaktır ama almayı dusunuyorsanız baska modellere yonelebılırsınız.
Teknosa da var diye güvenilir olduğu için oraya yöneldim bütçem 35 k civarı olduğu için burayı düşündüm

Geri
Yukarı