i7 11700K için sıvı soğutma önerisi

brktyln

Kilopat
Merhaba,

Sistem değiştirdim ve i7 11700K için 240mm iyi bir sıvı soğutma almak istiyorum. Aslında Arctic Liquid Freezer II - 240 alacaktım ama radyatör boyutlarından dolayı kasaya sığmayacak. CPU güç kablosuna dayanacak. Bu yüzden 2500.TL bütçe ile önerilerinizi almak istiyorum. İyi soğutması ve mümkün olduğunca sessiz çalışması önemlidir. Bir de kullanan varsa NZXT Kraken X53 hakkında bilgi almak isterim. İtopya'da 2400.TL civarında bir fiyatı var.

Şimdiden ilgilendiğiniz ve cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
RGB önemli değil ise bu bakılabilir.

Bende bu soğutucuyu istiyorum ancak kasaya sığmayacağından dolayı buna yakın başka ürün arıyorum.

Bende bu soğutucuyu istiyorum ancak kasaya sığmayacağından dolayı buna yakın başka ürün arıyorum.
Peki bu soğutucuyu alıp öne taksam sorun olur mu? Hava dışarıdan içeriye girecek şekilde iç sıcaklıkta çok fark olur mu?

Son düzenleme:
Üç seneye yakındır PF240 kullanıcısıyım. İyi mi iyi evet ancak iki kere servise yolladım.

İlkinde radyatör değişimi yapıldı ikincisinde de sıfır ürün değil değiştirildi bu şu anda herhangi bir problem yok.

Alınır mı? Alınır ancak bir ufak bir risk yok değil.

Lian Li Galahad 240 tercih edilebilir.

Üç seneye yakındır PF240 kullanıcısıyım. İyi mi iyi evet ancak iki kere servise yolladım.

İlkinde radyatör değişimi yapıldı ikincisinde de sıfır ürün değil değiştirildi bu şu anda herhangi bir problem yok.

Alınır mı? Alınır ancak bir ufak bir risk yok değil.

Lian Li Galahad 240 tercih edilebilir.

Kesinlikle PF240 alınmaz, sorun yaşamayanını görmedim. Pompa arızası mı desen radyatör arızası mı desen, ucuz ve bir yıl boyunca idare edilecek bir sıvı soğutma olabilr ama nasıl insanlar böyle sorunlu bir ürünü bu kadar önerebiliyor bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı