i7 11700K sistemde GTA 5 donuyor

OnurYilmaz0872

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD.
Ekran kartı
RTX 3070 Ti
Anakart
B560
İşlemci
i7 11700K
Merhabalar, ben bilgisayarımı ilk aldığımda böyle bir sorun ile karşılaşmıyordum fakat, şu an GTA V adlı oyunda oyun anındayken anlık kasmalar gerçekleşiyor ve bu yaklaşık 2 saniye olarak ekranın hareketsiz kalmasını sağlıyor. Maalesef bu sorun hakkında herhangi bir hata kodu bilgisine sahip olmamakla birlikte herhangi bir çözüm yolu bulamadım.

Merhabalar, ben bilgisayarımı ilk aldığımda böyle bir sorun ile karşılaşmıyordum fakat, şu an GTA V adlı oyunda oyun anındayken anlık kasmalar gerçekleşiyor ve bu yaklaşık 2 saniye olarak ekranın hareketsiz kalmasını sağlıyor. Maalesef bu sorun hakkında herhangi bir hata kodu bilgisine sahip olmamakla birlikte herhangi bir çözüm yolu bulamadım.

Isınmadan dolayı olabilir OCCD de bir test yapın ve sıcaklığı bize gönderin artan sıcaklık ile düşen freknastan dolayı kasma meydana geliyor olabilir en son ne zaman termal macun değişimi yapıldı?

en mantiklisi o bence oyunu silip yuklemek gereksiz bana gore zaten ayni seyleri geri yukluyoruz ve dosyalarda ayni. En azindan resetlenmis oluyor o bakima iyi

Anladım bence de gereksizdi ben o yöntemi bilmiyordum bundan sonra öyle denerim teşekkürler.
Isınmadan dolayı olabilir OCCD de bir test yapın ve sıcaklığı bize gönderin artan sıcaklık ile düşen freknastan dolayı kasma meydana geliyor olabilir en son ne zaman termal macun değiş
Zaten sıvı soğutma kullanıyorum bilgisayarı 8 ay önce almıştım termal macunu en son o zaman uygulandı
Anladım bence de gereksizdi ben o yöntemi bilmiyordum bundan sonra öyle denerim teşekkürler.

Zaten sıvı soğutma kullanıyorum bilgisayarı 8 ay önce almıştım termal macunu en son o zaman uygulandı.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı