i7 11800H boşta 48, GoW oynarken 92 derece

berke.50

Femtopat
Daha fazla  
Bugün 1-2 saat God of War oynadıktan sonra sıcaklık 92'leri gördü. Sonra 1 saat bilgisayarı dinlendirip Valorant'a girdim. Valorant'ta daha önce hiç 81-82 dereceyi görmemiştim. Bilgisayar aşırı ısınmaya başladı. Bilgisayarı açıp 7-8 dakika bekledikten sonra 48 dereceyi görüyor boştayken. Sizce God of War'ın çok ısındırması bir sorun mu yarattı?

Laptop bu arada.

Ekran kartı = NVIDIA GeForce RTX 3060
İşlemci = Intel Core i7-11800
RAM = 16 GB.

İlk defa soru soruyorum, kusurum varsa affola ♥

Son düzenleyen: Moderatör:
Havaların ısınmasıyla latop için bu sıcaklıklar normal. Laptop soğutucusu alabilirsin :)

Bugün 1-2 saat God of War oynadıktan sonra sıcaklık 92'leri gördü. Sonra 1 saat bilgisayarı dinlendirip Valorant'a girdim. Valorant'ta daha önce hiç 81-82 dereceyi görmemiştim. Bilgisayar aşırı ısınmaya başladı. Bilgisayarı açıp 7-8 dakika bekledikten sonra 48 dereceyi görüyor boştayken. Sizce God of War'ın çok ısındırması bir sorun mu yarattı?

Laptop bu arada.

Ekran kartı = NVIDIA GeForce RTX 3060.
İşlemci = Intel Core i7-11800
RAM = 16 GB.

İlk defa soru soruyorum, kusurum varsa affola ♥

Merhaba. Laptopu alalı ne kadar oldu acaba? Eğer yapmadıysanız termal macun yenilemesi ve temizliğini yapın. Eğer zaten bakımı tam ise şunu bilinki havalar zaten çok sıcak şu aralar. Bir çözüm olarak laptop soğutuculara bakabilirsiniz.

Merhaba. Laptopu alalı ne kadar oldu acaba? Eğer yapmadıysanız termal macun yenilemesi ve temizliğini yapın. Eğer zaten bakımı tam ise şunu bilinki havalar zaten çok sıcak şu aralar. Bir çözüm olarak laptop soğutuculara bakabilirsiniz.

2022 Ekim'in ortaları gibi almıştım. Daha hiç bakım yaptırmadım. Soğutucu öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı