i7 11800H RTX 3060 laptopta Windows 11'e geçilir mi?

raweon07

Hectopat
Bilgisayar değişimden gelecek yani sıfırlanmış bir şekilde. Bana tasarım olarak Windows 10 falan daha iyi geliyor fakat W11 sanırım performans olarak daha iyi. Eğer buglar falan azsa geçmeyi düşünüyorum ama emin olamadım. Sizce geçilir mi?
  • i7 11800h
  • 16 GB 3200 MHz RAM
  • RTX 3060 130W ekran kartı
  • Samsung 512 GB 6900-5000 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayar değişimden gelecek yani sıfırlanmış bir şekilde. Bana tasarım olarak Windows 10 falan daha iyi geliyor fakat W11 sanırım performans olarak daha iyi. Eğer buglar falan azsa geçmeyi düşünüyorum ama emin olamadım. Sizce geçilir mi?
Banada tam tersi tasarımsal olarak Windows 11 iyi geliyor fakat performans olarak Windows 10 kat kat daha iyiydi bence şuan 11 kullanıyorum ama sistemden sisteme değişebilir benim deneyimim bu.

Arkadaşlar bilgisayar değişimden gelecek yani sıfırlanmış bir şekilde. Bana tasarım olarak Windows 10 falan daha iyi geliyor fakat W11 sanırım performans olarak daha iyi. Eğer buglar falan azsa geçmeyi düşünüyorum ama emin olamadım. Sizce geçilir mi?

Geçilir bence şu ana kadar karşılaştığım tek bug arama ikonun çerçevesinin yarı görünür bir şekilde takılı kalması.

Sistem özellikleriniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı