RTX 3060 laptopta Windows 11'e geçilmeli mi?

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün sistemime gelen Windows 11 Upgrade'ini bu şekilde yapmam doğru mu? Çünkü çok bildiğim şeyler değil ve temiz kurulum vs durumlarından bahsediliyor. Ve atıyorum buradan download & install şeklinde W11'e geçiş yaptım, bilgisayarımda her şey yerli yerinde duruyor mu? Yani genel olarak pek bir bilgim yok. Bilenler bilgilendirirse sevinirim :)
RTX 3060, R9 5900HX, 2x8 GB 3200MHz RAM. Sistemim bu laptop. ASUS ROG STRIX G15 kullanıcısıyım. Vakit ayırıp, yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sistemime gelen Windows 11 Upgrade'ini bu şekilde yapmam doğru mu? Çünkü çok bildiğim şeyler değil ve temiz kurulum vs durumlarından bahsediliyor. Ve atıyorum buradan download & install şeklinde W11'e geçiş yaptım, bilgisayarımda her şey yerli yerinde duruyor mu? Yani genel olarak pek bir bilgim yok. Bilenler bilgilendirirse sevinirim :)
RTX 3060, R9 5900HX, 2x8 GB 3200MHz RAM. Sistemim bu laptop. ASUS ROG STRIX G15 kullanıcısıyım. Vakit ayırıp, yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkür ederim.

3060'li laptop kullanıyorum, Windows 11'e geçtim memnunum ve tavsiye ediyorum.

Galiba biraz şans işi Win11. Geçtiğimiz günlerde yükledim ve gayet memnunum. Kullanımı etkileyen herhangi bir sorun veya bug ile karşılaşmadım. Yüzde yüz akıcı diyemem fakat kullanılabilecek kadar hızlı ve güzel şuan. Birkaç güncellemeye çok daha iyi olacaktır. Deneyebilirsiniz.

Not: Yükseltme yaparak Win11'e geçtim. Temiz kurulum yapmadım.

Öncelikle Teşekkür Ediyorum cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için. Win11 için ya gayet stabil yada kötü deniliyor zaten arası yok gibi :D O yüzden geçmekte istiyorum bi yandan şans vermek istiyorum ama bu şekilde yükseltme yaparak geçmek sorun yaratıyor mu acaba onu merak etmiştim. Son olarak beğenmezsem tekrar win10'a dönebiliyor muyum direk windows update kısmından ? Ve bilgisayarımda programlar, oyunlar vs. herşey yerli yerinde kalıyor mu yükseltme yaparak geçmek ?

Yeni konular

Geri
Yukarı