i7 11800H yükte 2.80 GHz'yi geçmiyor

Hocam güncelledim ama hiçbir şey değişmedi.

Sağ olun hocam yardım için sıcaklık değerleriniz nasıl 90 dereceye gelince işlemci güç kısıyor mu?

AIDA64'te test ederken gösteriyor kıstığı miktarı. Dediğim testi yaptınız mı?

AIDA64'te test ederken gösteriyor kıstığı miktarı. Dediğim testi yaptınız mı?

Yapayım hocam kahvaltıya gittim kusura bakmayın nereden indirebilirim link atabilir misiniz acaba?

90 dereceleri pek görmüyorum cihazda. Valorant'ta GPU 60 CPU 78-83 civarı dolaşıyor. GoW da GPU 75-78 CPU 85-88 civarı dolaşıyor herhangi bir güç kaybı yaşamıyorum.

Monster Notebook mu cihazınız hocam?

Gördüğüm kadarıyla da BIOS Update ile bir sürü özellik açılıyor kullandığınız notebookda bilginiz olsun :D

Hocam Control Center'dan güncelledim ama hiçbir şey değişmedi nasıl yapabilirim acaba ticket açtığımda Control Center'dan güncelleyin demişlerdi.

Evet hocam T7 20.4 modeli.

Hocam alacaktım 23bin olmuştu onun yerine bunu aldım 3070 olduğu için.

Yapayım hocam kahvaltıya gittim kusura bakmayın nereden indirebilirim link atabilir misiniz acaba?

Bende V20.4.1 kullanıcısıyım. Isı konusunda bir sorun yok bildiğim kadarıyla. İncelemede paylaşmıştım.

Bende v20.4.1 kullanıcısıyım. Isı konusunda bir sorun yok bildiğim kadarıyla. İncelemede paylaşmıştım.

En üstteki sürümü mü indireyim hocam.

1662107468181.png

buradan ne yapıcam acaba

Bende V20.4.1 kullanıcısıyım. Isı konusunda bir sorun yok bildiğim kadarıyla. İncelemede paylaşmıştım.

Hocam Control Center'dan güncelledim ama hiçbir şey değişmedi nasıl yapabilirim acaba ticket açtığımda Control Center'dan güncelleyin demişlerdi.

Hocam bu anladığım kadarıyla orijinal BIOS Firmware'inde gelmiyor bunun için BIOS Firmware'ini editliyorlar.

Kaynak
Kaynak

Bu kaynağa bakabilirsiniz fakat konu hakkında çok fazla bilgiye sahip değilseniz yapmanızı önermem.

Geri
Yukarı