i7 12700F - RTX 3070 22.000TL alınır mı?

Cevap için teşekkür ederim öncelikle bu durumun ne gibi olumsuz bir yanı olabilir benim için FPS veya sistemin stabil çalışmamasına yol açar mı?

Faz beslemesi az ve VRM'lerin uzerinde mosfet sogutucu yok. Tamamiyla 1.0 motor arabayi besleyecek sekilde dizayn edilmis arabaya 2.0 ve ustu bir motor takildigini varsayin.

Anakartı geçtim o işlemci için sıvı soğutma da alman gerek ekstra masraf bu masrafı yapacağına 3070ti veya 3080 e yükseltilir ekran kartı.

Son düzenleme:
Bu sistemi önermeme sebebiniz 2. el toplamayı daha mantıklı görmeniz, süpermiş.
Süper tabiki. 5800x3d işlemci ve 3080 li sistem topladık 24k ya. Ekran kartı harici kapalı kutu. Sonuç olarak daha fazla performans alabilir uğraşmaya vakti var ise. Peki senin önerme sebebin nedir? Neye göre alınır diyorsun?

Süper tabiki. 5800x3d işlemci ve 3080 li sistem topladık 24k ya. Ekran kartı harici kapalı kutu. Sonuç olarak daha fazla performans alabilir uğraşmaya vakti var ise. Peki senin önerme sebebin nedir? Neye göre alınır diyorsun?
Çok komiksiniz hocam, fiyatı uygun diye alınır diyorum.

@messinicocugu Hocam siz yorum yapabilir misiniz? Konu sahibine ikinci el sistem aldırtmaya çalışıyorlar, Monika hocamın da 8 mesajı var ve hepsi saçma sapan mesajlar, böyle tipler forumun kalitesini çok düşürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı