i7-12700H Laptop şarjda Değilken Videolarda Takılıyor

bediremre

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR5
Ekran kartı
RTX3070 Ti
Anakart
Monster
İşlemci
12. nesil i7 12700H
Arkadaşlar merhaba. Artık kafayı yiyeceğim sorunu bir türlü çözemedim. Monster T7 21.9 cihazım var bilgisayarımda iki ekran kartı mevcut biri Intel diğeri 3070 Ti. Intel'i günlük işlerde kullanılsın diye tasarlamışlar cihaz noramlde hybrit modda oyunlarda otomatik RTX kullanıyor. Normal zamanda video izlemek istediğimde şarjda değilken anlık takılmalar oluyor şarja taktığımda sorun gidiyor DGPU'ya alıp sadece RTX kullanıyorum normal pilde şarjda değilken Intel'de olduğu gibi bir takılma olmuyor. Kısaca sorunum Intel ekran kartı pilde iken videolarda takılıyor.

Bütün sürücüler güncel her şey normal güç yönetimi yüksek performans seçili, tarayıcıda çerezler yok. Temizledim, onarma yaptım sorun yok. sfc/ scannow yaptım her şeyi yaptım. Monster çağrı merkezi zaten rutin şeyler yaptırıyor servise göndermek istemiyorum. Herkes çok şikayetçi servisten zaten Antalya'da yaşadığım için kendim bizzat götüremem. Fikirlerinizi çözümlerinizi bekliyorum.

Donanımsal bir sorun gibi gözükmüyor. Windows'un son sürümünü kullanmaya ve güncellemeleri yapmayı unutmayın. alakası biliyorum ancak bios güncellemeyi düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı