i7 12700h laptop Valorant'ta 140 FPS veriyor

BIOS şifresi ile alakalı değilmiş. BIOS'a girip hem administrator'e hem de User'a şifre koydum onu denedim işe yaramadı.
Marka modeli Lenovo Ideapad Gaming 3.

BIOS olduğunu sanmıyorum klavye üst rakamlardan denediğinde de olmadıysa sistem yedeği de yok sanırım format atmalısınız.

20 kisi ugrasip adamin bilgisayarini bricklemisler, hey Allah'im ne komik bir forum burasi ya.

Aslında başka bir arkadaşa tavsiye ettiğimiz şeyi kendi bilgisayarında denemesi sonucu Windows açılmıyor. :D

BIOS olduğunu sanmıyorum klavye üst rakamlardan denediğinde de olmadıysa sistem yedeği de yok sanırım format atmalısınız.

Aslında başka bir arkadaşa tavsiye ettiğimiz şeyi kendi bilgisayarında denemesi sonucu Windows açılmıyor. :D

Başkasına verilen ilacı içmemek gerekiyor bir daha anlamış olduk :)

Kesinlikle haklısınız. MSConfig menüsü geliştiricilere özel oynanmaması gerekiyor.

Öyle olduğunu düşünmüyorum MSConfig'den, bilgisayar başlatılırken açılacak hizmetleri yönetebiliriz işlemci kilidini ayarlayabiliriz şu güne kadar başıma bir kere dert olmadı ama nedense bu arkadaşımızda böyle bir etki yaptı.

İşin garip yanı CPU ile ilgili olan bir ayarın değişmesi nasıl ekran kartı driverı çökmesi ile sonuçlanıyor ve böyle bir hata verebiliyor kafam çok karışık :D

Bir şeylerle çakışmaya sebep oldu ama çözmek için bir şekilde güvenli moda erişmek lazım. Arkadaş da şifresini hatırlamıyor ya da yanlış giriyor

En iyisi temiz format ama bu konu sahibi arkadaşın problemi çözüldüğü için bu konu ile alakalı bir konu açılması daha iyi olur. @aKuu
Zaten açmıştım ama yazan olmadığı için buraya yazmıştım.

Geri
Yukarı