i7 12700h laptop Valorant'ta 140 FPS veriyor

Oturum açarken ki bilgisayar pinini soruyordur o değilse Microsoft hesabınızın şifresini istiyordur. Şifreyi kabul etmiyorsa parolanızı sıfırlayıp deneyebilirsiniz.
Pin'i kabul etmiyor. Microsoft hesabının şifresini değiştirdim denedim yine parola yanlış diyor.

Hocam bunu yaptım ve yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" mavi ekran hatası almaya başladım. Nasıl çözebilirim? Güvenli moda girmeye çalıştım işe yaramadı çok kez yeniden başlattım yine aynı durum.

MSConfig'i eski haline getirin. Dediğimi yaptınız mı?

Güvenli moda girerken de mavi ekran alıyorum. Ve kalıyor mavi ekranda.

Bir dakika birazdan mesajı güncelleyeceğim bir bakayım detaylı.
Düzenleme: Hocam şimdi tekrar onarım moduna girip oradan CMD'ye girmelisiniz sonra şu komutu oraya girin. "bcdedit /deletevalue {default} safeboot" bu sizin MSConfig bilgilerinizi resetleyecektir. Umarım işe yarar. @aKuu
Tekrar edit: Eğer bu kod hata verirse şunu da dene "bcdedit /deletevalue {current} safeboot"

MSConfig'i eski haline getirin. Dediğimi yaptınız mı?

Hocam adamın bilgisayarı hiç açılmıyor :D

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    310,3 KB · Görüntüleme: 34
Bir dakika birazdan mesajı güncelleyeceğim bir bakayım detaylı.
Düzenleme: Hocam şimdi tekrar onarım moduna girip oradan CMD'ye girmelisiniz sonra şu komutu oraya girin. "bcdedit /deletevalue {default} safeboot" bu sizin MSConfig bilgilerinizi resetleyecektir. Umarım işe yarar. @aKuu
Tekrar edit: Eğer bu kod hata verirse şunu da dene "bcdedit /deletevalue {current} safeboot"

Hocam adamın bilgisayarı hiç açılmıyor :D
CMD'ye girmeye çalışırken de parola istiyor :D Arkadaş bu parola neyin parolası ben anlamıyorum ya. Microsoft hesabının parolası değil belli yanlış diyor. Ben bu parolaya nasıl ulaşırım ya da sıfırlarım peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı