i7 12700h laptop Valorant'ta 140 FPS veriyor

CMD'ye girmeye çalışırken de parola istiyor :D arkadaş bu parola neyin parolası ben anlamıyorum ya. Microsoft hesabının parolası değil belli yanlış diyor. Ben bu parolaya nasıl ulaşırım ya da sıfırlarım peki?

Bir keresinde böyle saçma bir şey ile karşılaşmıştım şifremi numpadden giriyordum sadece sayılardan oluşuyordu kabul etmiyordu inatla sonra şifremi klavyenin üstteki rakam tuşlarından girdiğimde kabul etmişti long shot ama denemeye değer :D

CMD'ye girmeye çalışırken de parola istiyor :D Arkadaş bu parola neyin parolası ben anlamıyorum ya. Microsoft hesabının parolası değil belli yanlış diyor. Ben bu parolaya nasıl ulaşırım ya da sıfırlarım peki?

BIOS parolası olabilir mi? :)

Bir keresinde böyle saçma bir şey ile karşılaşmıştım şifremi numpadden giriyordum sadece sayılardan oluşuyordu kabul etmiyordu inatla sonra şifremi klavyenin üstteki rakam tuşlarından girdiğimde kabul etmişti long shot ama denemeye değer :D

Bu da bir ihtimal, klavyeyi İngilizce yapıyor olabilir.

Onu da bilmiyorum ki.

Hayır Türkçe Q.

0000 ya da 1234 falan deneyebilirsiniz eğer BIOS password istiyorsa kaç karakterli bilmiyorum ama.

Bu arada bilgisayarınızın marka modeli nedir yazmış mıydınız?

Hayır Türkçe Q.

Bu arada bilgisayarınızın klavyesi Türkçe Q olabilir ama BIOS aşamasında girilmesi gereken bir password ise İngilizce klavyeye dönmüş olabilir.

0000 ya da 1234 falan deneyebilirsiniz eğer BIOS password istiyorsa kaç karakterli bilmiyorum ama.

Bu arada bilgisayarınızın marka modeli nedir yazmış mıydınız?

Bu arada bilgisayarınızın klavyesi Türkçe Q olabilir ama BIOS aşamasında girilmesi gereken bir password ise İngilizce klavyeye dönmüş olabilir.
BIOS şifresi ile alakalı değilmiş. BIOS'a girip hem administrator'e hem de user'a şifre koydum onu denedim işe yaramadı.
Marka modeli Lenovo IdeaPad Gaming 3.

BIOS şifresi ile alakalı değilmiş. BIOS'a girip hem administrator'e hem de user'a şifre koydum onu denedim işe yaramadı.
Marka modeli Lenovo IdeaPad Gaming 3.

O zaman Windows oturum şifresi istiyor ama klavyeyi İngilizce klavye gibi dusunerek girer misiniz şifrenizi?

İngilizce layout u internetten bularak deneyebilirsiniz.

şifrenizde i varsa ı kullanmanız lazım mesela hatırladığım kadarıyla

O zaman Windows oturum şifresi istiyor ama klavyeyi İngilizce klavye gibi dusunerek girer misiniz şifrenizi?

İngilizce layout u internetten bularak deneyebilirsiniz.
Sıkıntı zaten Windows oturum şifresini bilmemem. :D Sürekli PIN ile girdiğim için önceden koyduğum parola aklımda bile değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı