i7 12700H laptopta sıcaklık değerleri normal mi?

YK293618

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo Legion 5 RTX 3070 8GB İ7 12700H 16G RAM DDR5 512 SSD 2K 165HZ Laptop
RAM
16
Ekran kartı
3070
İşlemci
i7 12700H
Bu linkteki laptopu kullanıyorum. Forza'da yaklaşık 1 2 saat arası oyun sonundaki sıcaklık değerlerim bunlar. Sizce normal mi? Ayrıca bu 1 2 saatlik sürede 2 3 kez FPS düşmesi yedim, anlık 20 30 FPS'lere kadar düştü. Sizce anormal bir durum var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Laptopu performans modunda kullanıyorum. Oyun içi ayarlarda 2k Ultra Extreme arası.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Bu linkteki laptopu kullanıyorum. Forza'da yaklaşık 1 2 saat arası oyun sonundaki sıcaklık değerlerim bunlar. Sizce normal mi? Ayrıca bu 1 2 saatlik sürede 2 3 kez FPS düşmesi yedim, anlık 20 30 FPS'lere kadar düştü. Sizce anormal bir durum var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Laptopu performans modunda kullanıyorum. Oyun içi ayarlarda Ultra Extreme arası.
normal hocam

Hocam sormamın nedeni hem bazı çekirdeklerin 95 dereceyi görmesi hem de laptopun elle hissedilir bir sıcaklığı olması mesajlarınız için teşekkür ederim.

Kasa odayı hamama çeviriyor 3 dışarı 2 içeri üfleyen fan var 4'te kasanın içinde fan var 9 fan ın çalıştığı bir kasa da bu derecelerde geziyor performans farkı oluyor tabii ama. O kasa odayı inanamayacağınız kadar ısıtıyor. Ev 25 benim odam 28 29 oluyor 2 3 saat oyun oynarsam.

Kasa odayı hamama çeviriyor 3 dışarı 2 içeri üfleyen fan var 4'te kasanın içinde fan var 9 fan ın çalıştığı bir kasa da bu derecelerde geziyor performans farkı oluyor tabii ama. O kasa odayı inanamayacağınız kadar ısıtıyor. Ev 25 benim odam 28 29 oluyor 2 3 saat oyun oynarsam.
rahat olun rahatsız ediyorsa bir laptop standına koyarak laptopunuzu ekstra klavye ile kullanın .

Geri
Yukarı