i7-12700K ve RTX 3080 sistem nasıl olmuş?

Mushy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Uzun zamandır araştırıyorum ve sonunda işimi gören sistemi topladım gibi hissediyorum. Sistemi çoğunlukla mimari render vs. gibi işlerim için kullanacağım ama oyun da oynuyorum.

Bu noktada yanlış yaptığım seçimler, daha iyi öneriler varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Bütçem 55'e kadar.

Dosya Ekleri

• toplama.pdf
    74,4 KB · Görüntüleme: 145
Merhaba,

Uzun zamandır araştırıyorum ve sonunda işimi gören sistemi topladım gibi hissediyorum. Sistemi çoğunlukla mimari render vs. gibi işlerim için kullanacağım ama oyun da oynuyorum.

Bu noktada yanlış yaptığım seçimler, daha iyi öneriler varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Bütçem 55'e kadar.
Detaylı bakamadım ancak, hard disk olarak başka bir model seçmeniz daha iyi olur hocam. SMR kullanıyor çünkü.

Merhaba,

Bütçem 55'e kadar.

Bence 3080 almak yerine çok daha az fiyatına RX serisinin 6900 XT kartını alabilirsin 3090'a rakip bir kart.

Geri
Yukarı