i7-13700 Sistem oyun ve günlük kullanım için uygun mu?

Oha, degilmis. Bir de 4060 duz. Yani, iyice degmez. QHD hikaye, patlak verir. Yuksek gereksiz islemcinle, 35k butceyle FHD mutluluklar.

NZXT PSU'su olan sistem hayatımda görmesim ben 1600TL'ye öyle PSU almam.

Global satis fiyatina bak derim. İndirimli o fiyat.

NZXT PSU'su olan sistem hayatımda görmesim ben 1600TL'ye öyle PSU almam.
Hocam PSU markalarına çok takmayın her konuda Powerboost markasını yerden yere vuruyorlardı 3 yıldır Powerboost PSU kullanıyorum daha banamısın demedi. Hatta öyle ki temizliğini üşenip yapmama rağmen hala daha fanı sıfır aldığım sessizliğinde çalışıyor.

Param çok diyorsan al hocam kimse kalkıpta sana boşa para harcıyorsun diyemez. Para bu yani olan var olmayan var siz bu şekilde kendinize güvenceye alıp paranızı bu şekilde kullanmak istiyorsanız kimse sizi bu konuda yargılayamaz.

Ben zaten belirtim 12 GB alacak param yok 8 GB 4060 yetiyir yani.

Ben zaten belirtim 12 GB alacak param yok 8 GB 4060 yetiyir yani.

7-8 yil olmaz o zaman. Zaten soket olecek. O kadar yuksek islemcinin mantigi pek kalmayacak. Ekran kartiyla islemci dengesi olsaydi boyle olmazdi genel olarak.

Hayırlı olsun. Ancak 35 bin liraya çok daha verimli bir sistem toplanabilirdi. İşlemci iyi ancak anakart tarafından iyi beslenemeyecek. Kesinlikle o anakart olmaz.
Bir diğer etken işlemci ve ekran kartı uyumsuzluğu. İşlemci yeterli güçte ama ekran kartı buna karşı zayıf kalacağından alman gereken FPS değerlerini alamayacaksın. Günümüzde 16 GB RAM artık minimum seviye. Olması gereken rakam 32 GB olmalıydı.
Güç kaynağında bir problem yok. Ancak NZXT'ye markası bilinmeyen demeyelim :) linç yersiniz :)

Hadi benim sistemimin 32 RAM RTX 4070 anakartıda iyi dediğinizden yapın 35 bin TL'ye.

İnsanlar işlemciyi 13700 tutacağınıza oradan kalan para ile anakart ve ekran kartını bir kademe daha yukarı alın diyor. Haklılar da. Bilgisayar toplarken birbiri ile uyumlu olup performans açısından birbirinin hızını düşürmeyecek parçalar seçmek gerekiyor. Bir taraf hızlı diğer taraf yavaş olmaz. Bu konulara hakım değilseniz hazır bilgisayarlara yöneleceksiniz. AMD tarafında sizin şu anki bilgisayardan daha verimli ve fiyat farkı olarak da fazla uçuk olmayacak bilgisayarlar var. Google da arama yapın çıkıyor zaten.
Ayrıca bu kadar gergin olmaya gerek yok. İnsanlar kötü bir şey demiyor. Sadece böyle yapsaydınız daha doğru olurdu diyor.

NZXT PSU'su olan sistem hayatımda görmedim ben 1600TL'ye öyle PSU almam.
Kahkaha attım resmen.

Bilginiz olmayan şeye çamur atmayı bırakın. Gidin bi araştırın sonra gelin burada konuşun. NZXT dünya çapında çok kaliteli bir marka. Bir şeyden haberiniz yok, almam vermem diye konuşuyorsunuz bomboş. Önce bi git araştır. Burada 10-20K mesaj atmış insanlarız. Gidip sana dandik PSU önerecek değiliz. GİT ARAŞTIR!

Türkiye içi olarak konuşmuş olabilir mi? Çünkü ben NZXT markasını toplasan 2 defa anca duymuşumdur. Ayrıca bilinip bilinmemesi de mesele değil marka ve model Türkiye pazarında ne kadar kaliteli ve önde ona bakılmalı.
Yemin ediyorum güldürüyorsunuz. Araştırmıyorsunuz, bilmiyorsunuz gelip NZXT kötülüyorsunuz. Şaka gibi. O PSU taş gibi PSU. Sizin bilmediğiniz şey çöp olmuyor. Nefret ediyorum sizin gibi tiplerden. Bir gram araştırmanız yok, yorum yapıyorsunuz.

Hiçbir şeyden haberin yoksa git konu aç sor bakalım bu kaliteli mi diye. 1 kişi kalitesiz demez ona. Git aç, git araştır. Adamı çıldırtmayın, gidin araştırın. Bilginiz olmayan şeye saçma sapan çamur atmayı kesin.

PowerBoost övüp NZXT kötü diyorsun. Yemin ediyorum hayatımda daha komik bir yorum görmedim. Bilgi seviyene arkamla gülerim. Kullanıyorum sorun yok deyip kaliteli sanıyorsun, duymadığın markaya çöp diyorsun. Yazık, vallahi yazık. Tam Türk insanısın, sıfır araştırma, sıfır bilgi ve bomboş yorum. Bilmediğin her şey hakkında fikrin var.

Son düzenleme:
Kahkaha attım resmen.

Bilginiz olmayan şeye çamur atmayı bırakın. Gidin bi araştırın sonra gelin burada konuşun. NZXT dünya çapında çok kaliteli bir marka. Bir şeyden haberiniz yok, almam vermem diye konuşuyorsunuz bomboş. Önce bi git araştır. Burada 10-20K mesaj atmış insanlarız. Gidip sana dandik PSU önerecek değiliz. GİT ARAŞTIR!

Yemin ediyorum güldürüyorsunuz. Araştırmıyorsunuz, bilmiyorsunuz gelip NZXT kötülüyorsunuz. Şaka gibi. O PSU taş gibi PSU. Sizin bilmediğiniz şey çöp olmuyor. Nefret ediyorum sizin gibi tiplerden. Bir gram araştırmanız yok, yorum yapıyorsunuz.

Hiçbir şeyden haberin yoksa git konu aç sor bakalım bu kaliteli mi diye. 1 kişi kalitesiz demez ona. Git aç, git araştır. Adamı çıldırtmayın, gidin araştırın. Bilginiz olmayan şeye saçma sapan çamur atmayı kesin.

PowerBoost övüp NZXT kötü diyorsun. Yemin ediyorum hayatımda daha komik bir yorum görmedim. Bilgi seviyene arkamla gülerim. Kullanıyorum sorun yok deyip kaliteli sanıyorsun, duymadığın markaya çöp diyorsun. Yazık, vallahi yazık. Tam Türk insanısın, sıfır araştırma, sıfır bilgi ve bomboş yorum. Bilmediğin her şey hakkında fikrin var.
Hocam sen niye böyle triggerlandın ki ben sadece duymadığımı söyledim duymadığım için çöp demedim ki? Kafanızdan bir şeyler uydurmayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı