i7-13700 Sistem oyun ve günlük kullanım için uygun mu?

Hocam sen niye böyle triggerlandın ki? Ben sadece duymadığımı söyledim duymadığım için çöp demedim ki? Kafanızdan bir şeyler uydurmayın lütfen.
PowerBoost PSU övüyorsun, NZXT'ye duymadım deyip kötülüyorsun. Yaptığın saçmalık. Araştırmadığın, bilmediğin marka hakkında neden olumsuz yorum yapıyorsun?

Senden ricam, git NZXT PSU alınır mı diye konu aç, bak gör 1 tane dahi olumsuz yorum gelmeyecek açtığın konuya. Sonra git PowerBoost alınır mı diye konu aç, 1 tane olumlu yorum göremeyeceksin. Ben bilmiyorsam başkaları biliyordur yani illaki, değil mi?

NZXT Türkiye'de de dünyada da bilindik ve çok kaliteli ürünler üreten bir marka. Kasalarını, PSU'larını incele. Elinin altında internet var, git araştır bu neymiş diye.

PowerBoost PSU övüyorsun, NZXT'ye duymadım deyip kötülüyorsun. Yaptığın saçmalık. Araştırmadığın, bilmediğin marka hakkında neden olumsuz yorum yapıyorsun?

Senden ricam, git NZXT PSU alınır mı diye konu aç, bak gör 1 tane dahi olumsuz yorum gelmeyecek açtığın konuya. Sonra git PowerBoost alınır mı diye konu aç, 1 tane olumlu yorum göremeyeceksin. Ben bilmiyorsam başkaları biliyordur yani illaki, değil mi?

NZXT Türkiye'de de dünyada da bilindik ve çok kaliteli ürünler üreten bir marka. Kasalarını, PSU'larını incele. Elinin altında internet var, git araştır bu neymiş diye.

Ya var ya boş zırvalıyorsun. Ben ne zaman nerede NZXT'yi kötüledim. Sadece daha önce çok az duyduğumu söyledim. "Ayrıca bilinip bilinmemesi de mesele değil marka ve model Türkiye pazarında ne kadar kaliteli ve önde ona bakılmalı." diyerekte bunun araştırılıp bakılması gerektiğini söylemişim. Sen neyin tribindesin ya? Nerede kötü demişim kardeşim çıkart göster bir göreyim.

"Ayrıca bilinip bilinmemesi de mesele değil marka ve model Türkiye pazarında ne kadar kaliteli ve önde ona bakılmalı."
Tamam cevabını veriyorum: NZXT kalite anlamında PowerBoost'u duvardan duvara vurur. Biz sadece bilindiği için önermedik, kaliteli olduğu için önerdik. Yoksa bilindik PSU çok, merak etme.

Sadece sen değil, konu sahibine diyorum. Bilmediği PSU hakkında atıp tutuyor ben bunu almam, bilindik değil vb. gibi.

Tamam cevabını veriyorum: NZXT kalite anlamında PowerBoost'u duvardan duvara vurur. Biz sadece bilindiği için önermedik, kaliteli olduğu için önerdik. Yoksa bilindik PSU çok, merak etme.

Sadece sen değil, konu sahibine diyorum. Bilmediği PSU hakkında atıp tutuyor ben bunu almam, bilindik değil vb. gibi.
Kardeşim ben sana PowerBoost, NZXT markasından daha iyi dememişim ki. Pazarda çokça kötülenen bir marka ile ilgili deneyimimi aktarmışım. NZXT'nin önerisinde ise ben adını çok az duyduğumu söyledim onun üstüne de marka ve modelleri anlamında araştırılması gerektiğini söylemişim. Açık konuşacağım sen şizofren falan mısın? Söylemediğim yapmadığım şeyleri neden yapmışım gibi gösterip üste çıkmaya çalışıyorsun? Ben nerede PowerBoost, NZXT markasından daha iyidir dedim gösterebilir misin?

Kahkaha attım resmen.

Bilginiz olmayan şeye çamur atmayı bırakın. Gidin bir araştırın sonra gelin burada konuşun. NZXT dünya çapında çok kaliteli bir marka. Bir şeyden haberiniz yok, almam vermem diye konuşuyorsunuz bomboş. Önce bir git araştır. Burada 10-20k mesaj atmış insanlarız. Gidip sana dandik PSU önerecek değiliz. Git araştır!

Yemin ediyorum güldürüyorsunuz. Araştırmıyorsunuz, bilmiyorsunuz gelip NZXT kötülüyorsunuz. Şaka gibi. O PSU taş gibi PSU. Sizin bilmediğiniz şey çöp olmuyor. Nefret ediyorum sizin gibi tiplerden. Bir gram araştırmanız yok, yorum yapıyorsunuz.

Hiçbir şeyden haberin yoksa git konu aç sor bakalım bu kaliteli mi diye. 1 kişi kalitesiz demez ona. Git aç, git araştır. Adamı çıldırtmayın, gidin araştırın. Bilginiz olmayan şeye saçma sapan çamur atmayı kesin.

Power Boost övüp NZXT kötü diyorsun. Yemin ediyorum hayatımda daha komik bir yorum görmedim. Bilgi seviyene arkamla gülerim. Kullanıyorum sorun yok deyip kaliteli sanıyorsun, duymadığın markaya çöp diyorsun. Yazık, vallahi yazık. Tam Türk insanısın, sıfır araştırma, sıfır bilgi ve bomboş yorum. Bilmediğin her şey hakkında fikrin var.

Zaten bana PSU önerin demedim sistem nasıl, kalitelimi diye sordum maşallah herkes bir şeyi değiştir diyor. Biriniz iyi diyor, biriniz işlemciyi kıs ekran kartı al diyor. Ben de insanım bilmediğin şeyler olabilir. Sen de insansın senin de bilmediğin çok şey var. 10K-20K mesaj atmış olabilirsin ama beynim yine o beyin. Ben de 30k mesaj kasayım bir şey değişir mi?

Power Boost PSU övüyorsun, NZXT'ye duymadım deyip kötülüyorsun. Yaptığın saçmalık. Araştırmadığın, bilmediğin marka hakkında neden olumsuz yorum yapıyorsun?

Senden ricam, git NZXT PSU alınır mı diye konu aç, bak gör 1 tane dahi olumsuz yorum gelmeyecek açtığın konuya. Sonra git Power Boost alınır mı diye konu aç, 1 tane olumlu yorum göremeyeceksin. Ben bilmiyorsam başkaları biliyordur yani illaki, değil mi?

Sende bir salmadın. Ne PSU bu senin markan mı Allah aşkına?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, babam üretiyor benim markam NZXT.

Daha mi/mı ekini ayrı yazamıyorsun, araştırma yapmadığın ve bilmediğin her şeye boş boş çamur atıyorsun. Değişmez yani, boşa çabalama. Sen bu kafayla devam et.

1.ne yazdığıma karışma ab düzelt butonuna basıp düzeltiyorum konuyla alaksı olmayan şeyleri katma.
2.ne zaman çamur atıyorum. Bilmiyorum markayı almıyorum kardeşim ne olmuş yani.
3.istedediğim şekilde devam ederim senin söylemene gerek yok.

Tamam, git al o zaman dengesiz sistemi. Tavsiye veriyoruz sana. O fiyata bilmediğim şeyi almam, o parayı vermem diyorsun. Sana o PSU'nun dünya çapında kendini kanıtlamış bir markanın ürünü olduğunu ve de kaliteli bir ürün olduğunu söylüyoruz, çamur atmaya devam ediyorsun. İncelemesini attım yukarıda, git oku.

Bilmediğin şeyi git öğren mesela ''bilmediğim şeye o parayı vermem'' demek yerine. Ondan sonra gel konuş.

H610 anakarta i7 13700 takıyorsun... Madem sadece kafanda kurduğun ve bildiğin şeyi alacaksın, tavsiye isteme. Git direkt ne alıyorsan al.

Tamam, git al o zaman dengesiz sistemi. Tavsiye veriyoruz sana. O fiyata bilmediğim şeyi almam, o parayı vermem diyorsun. Sana o PSU'nun dünya çapında kendini kanıtlamış bir markanın ürünü olduğunu ve de kaliteli bir ürün olduğunu söylüyoruz, çamur atmaya devam ediyorsun. İncelemesini attım yukarıda, git oku.

Bilmediğin şeyi git öğren mesela "bilmediğim şeye o parayı vermem" demek yerine. Ondan sonra gel konuş.

H610 anakarta i7 13700 takıyorsun... Madem sadece kafanda kurduğun ve bildiğin şeyi alacaksın, tavsiye isteme. Git direkt ne alıyorsan al.

Senin verdiyiyin şey tavsiye değil hakaret. Sistem iyi mi diye sordum bana dava açaklar biraz devam etsek bune ya.

Sistem iyi mi diye sordum.
Değil dedim. Sebeplerini de defalarca açıkladım. Daha yazmayacağım, iyi günler.

Biz yazıyoruz, tavsiye veriyoruz. Bunu yapsan daha mantıklı diyoruz, sen kendi bildiğinden şaşmıyorsun. O zaman neden tavsiye verelim ki biz? Bir anlamı var mı sence? Ekran kartın bozulursa çöpe mi atacaksın sanki? Gönderirsin servise, tamir edilir. Sırf bunun için yaptığın ekstra masrafa değecek mi? Madem öyle bir işlemci alıyorsun, neden olabilecek en kötü seviye anakartı alıyorsun? O zaman yarın bir gün bu anakartla sorun yaşasan ne olacak? Çöpe mi atacaksın? Her şeye önlem almayı biliyorsun, buna niye almadın? PSU elektrik gider de bozulur diye niye önlem almadın mesela? Onları da yap o zaman?

Geri
Yukarı