i7 13700F sistem için 550W PSU yeterli mi?

i7 13. nesil çok iyi bir işlemci ama render veya bütçe yoksa çok gereksiz i5 12. nesil bile yeter oyun içinse.
RTX 3050 çok kötü bir kart. DLSS olsa bile dahi çöp.
SSD'de sanırım SATA SSD artık M.2 şart.

kötü sistem toplamışsınız diyenler neden kötü olduklarını da belirtseler keşke
3050 ile i7-13700F'nin birlikte kullanıldığını görseniz keşke.

Yeterli de o sistem olmamış. RTX 3050 almayın, en kötü RTX serisi ekran kartıdır. Onun parasına RX 6600 bulunabilir RTX 3050'yi tokatlıyor kendisi. Sistem için toplam bütçeniz nedir? Bir de @BipolarBirey hocama katılıyorum o SSD büyük ihtimalle Kingston A400.

Hocam Bütçem var Parçalar çok pahalı olmasın yeter 30000 e kadar çıkabilirim az bişey geçebilir
Kaç liraya topluyorsunuz. Berbat bir toplama olmuş. Bütçe söyleyin yardımcı olalım.

Yeterli de o sistem olmamış. RTX 3050 almayın, en kötü RTX serisi ekran kartıdır. Onun parasına RX 6600 bulunabilir RTX 3050'yi tokatlıyor kendisi. Sistem için toplam bütçeniz nedir? Bir de @BipolarBirey hocama katılıyorum o SSD büyük ihtimalle Kingston A400.
Hocam ben nvidia istiyorum ya zamanında amd de kullandım pek amdye bu konuda iyi bakamadım nvidia tarafında yardımcı olur musunuz

Harbiden. 3050'ye i7 13. nesil işlemci almak nedir?
Hocam pek bilemediğim için size danışmak istedim :D

Buna bakabilirsiniz, ama o bütçeye daha iyisi toplanır.
Elimdekini iyi kullanmak istiyorum hocam ya mümkünse kendim alayım parçaları

İşlemci ve anakartın fiyatınının toplam 13.000tl etmesi ve yanına 2060 ila aynı güçteki 3050 koyulması sana normal geliyor mu?
Hocam nvidia için kart olarak ne kullanmalıyım

Hocam pek bilemediğim için size danışmak istedim :D

Elimdekini iyi kullanmak istiyorum hocam ya mümkünse kendim alayım parçaları

Hocam nvidia için kart olarak ne kullanmalıyım
Size RTX 3080 tabanlı sistem önerilmiş. 1440p özelinde uzun süre kafanız rahat olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı