İ7 2600 Mac OS X kurulumu

Yer
Gebze
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı & ArtArtist
Arkadaşlar ben bir fotoğrafçıyım. Hız gerekli ve virüs derdiyle uğraşmak istemiyorum ve Mac OS X'i seviyorum.
Bu sisteme kurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar recep bey yardımcı oldu kurulur söyledi yanlız recep bey'in kurulumu yaptıktan sonraki yazılımları nereden temin edeceğim? Ayrıca bütün driverları yükleye bilecek miyim ?

Asla, aynı bilgisayarı zamanında bende almıştım. Ama üzerinde çok değişiklik yaptım. O Casper' dan geriye sadece HDD ve ve İşlemci kaldı. :)

Asla, aynı bilgisayarı zamanında bende almıştım. Ama üzerinde çok değişiklik yaptım. O Casper' dan geriye sadece HDD ve ve İşlemci kaldı. :)

Ben de öyle yapcam hocam. Önce bi kasa ve güç kaynağı sonra bir ekran kartı belki illerde birde SSD ola bilir :)

Arkadaşlar recep bey yardımcı oldu kurulur söyledi yanlız recep bey'in kurulumu yaptıktan sonraki yazılımları nereden temin edeceğim ayrıca bütün driverları yükleye bilecek miyim ?

Kuruluma başlamadan tüm sürücülerini bul ve bir flashbelleğe at yada Multibeast kuracağın sürümüne göre indir ve belleğe at , donanım bilgilerini bir yere not et.
Örn: Ethernet chipseti RTL8168 , ses codek ALC662 gibi.

Multibeast ile sürücülerini kurarken lazım olacaktır...

Ben öncelikli olarak MSI R6850 Ekran kartını aldım. Daha sonra altyapı sağlam olsun diye MSI P67A-GD65 aldım. Sağolsun Casper Amca 350W PSU koyunca ekran kartı yeterli güç alamadı. Onun içinde 600W PSU almak zorunda kaldım. Güzel görünmesi ve iyi soğutma için Strike-X Advance kasa, en son olarak da Kingston SSD satın aldım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı