i7 2600 sisteme 1000 TL ekran kartı önerisi

hsynmeyveci

Decapat
Sistemime uygun orta yollu max 1000 TL fiyat bütçeyle ekran kartı düşünüyorum. Şu an bu sistemle adam akıllı oyun oynayamıyorum. Başka önerileriniz varsa söylersiniz sevinirim. Teşekkürler.

İyi günler.

1111.PNG
2222.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciye Sapphire Pulse Amd Radeon RX 570 4G 256Bit GDDR5 (DX12)PCI-E Fiyatı bu kart olur.Bu ekran kartı da var alternatif olarak Powercolor Radeon Rx 580 Red Dragon 8gb Gddr5 Ekran Kartı - n11.com 8 GB olması bu fiyata uygun mudur tam emin değilim.

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim.Tam bilgim yok konu hakkında ama sizin ilk gönderdiğiniz ekran kartı modeli AMD olarak geçiyor Benim sistemim yanlış bilmiyorsam İntel olarak geçiyor.Uyum sağlayacak mı ?

İşlemci modeliniz İntel. AMD bir ekran kartı kullanmanız uyum açısından hiçbir sorun oluşturmaz. Sonuçta ekran kartı PCİe girişine takılıyor. Ekran kartı alırken dikkat etmeniz gereken işlemciniz ile darboğaz yapmaması.

Ekran kartı ve işlemci markaları birbirinden bağımsızdır. Sorun yaşamazsınız. İşlemcinize uygun olarak da RX570 ekran kartı alabilirsiniz.
@Gamer32 Linkini paylaştığınız ekran kartı (RX580) 2. el bir kart. Güvenmek çok zor dolayısıyla.

Ekran kartı ve işlemci markaları birbirinden bağımsızdır. Sorun yaşamazsınız. İşlemcinize uygun olarak da RX570 ekran kartı alabilirsiniz.
@Gamer32 Linkini paylaştığınız ekran kartı (RX580) 2. el bir kart. Güvenmek çok zor dolayısıyla.
ilginize teşekkürler .Paylaştığınız ekran kartı benim bütçemi aşıyor Maximum 1000 TL bütçem var
İşlemci modeliniz İntel. AMD bir ekran kartı kullanmanız uyum açısından hiçbir sorun oluşturmaz. Sonuçta ekran kartı PCİe girişine takılıyor. Ekran kartı alırken dikkat etmeniz gereken işlemciniz ile darboğaz yapmaması.

Bilgilendirme için teşekkürler.Bu dar boğaz yapmaması için ne yapmak gerek veya benim sistemime darboğaz yapmayacak bir ekran kartı var mı ?

ilginize teşekkürler .Paylaştığınız ekran kartı benim bütçemi aşıyor Maximum 1000 TL bütçem var

Bilgilendirme için teşekkürler.Bu dar boğaz yapmaması için ne yapmak gerek veya benim sistemime darboğaz yapmayacak bir ekran kartı var mı ?
Bütçenizi aşmaz benim söylediğim kart :)
Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 4 GB 256 Bit DDR5 Ekran Fiyatı

Bu kartın soğutması daha başarılı
Sapphire Pulse Amd Radeon RX 570 4G 256Bit GDDR5 (DX12)PCI-E Fiyatı

RX570 ile dar boğaz olmaz ayrıca :) Rahatlıkla alabilirsiniz.

RX570 iyi bir seçim ama 580 için aynı şeyi söyleyemem. Büyük ihtimal darboğaz yapacaktır siz yine de benchmark testlerini izleyin kararınızı verin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı