i7 2600 sisteme ekran kartı tavsiyesi

ömertzn

Hectopat
Yer
Maltepe, Istanbul
Daha fazla  
pc.jpg

Herkese kolay gelsin.. (sırayla) CPU-RAM ve anakart özellikleri. Sistemime yeni RAM ve ekran kartı almak istiyorum. RAM için tavsiye kaç mhz olması gerek? Ve ekran kartı önerisi(1200 TL civarı)ve başka uprage önerileriniz var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'ler 8 GB olmalı. Ekran kartı da GTX 970 olabilir ama Pegatron'da çalışma garantisi vermiyorum. Anakartın da değişmesi gerekebilir.
yorum için teşekkür ederim.. ram en az 8 yapıcam onda zaten altarnatif pek yok fakat mhz değerleri max değerlerin 2 katına kadar destekliyomuş tarzında yazı okumuştum yani yeni alacağım ram in bende görülen 667mhz nin 2 katı olması şartmı çünkü 8gb 1600 mhz ram takılabilirmi onu kastetmiştim.ekran kartı gtx970 lere baktım oda aklımda.fakat anakart çok altarnatif ve fiyat farkları var o kafamı karıştırdı biraz. fiyat performansı iyi olan anakart öneriside alabilirim..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı