i7 2600 Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

İşlemcin eski ama güçlü darboğaz yaşamazsın. Bu işlemci ile Full HD çözünürlükte Gtx 1070 kullananan var stok halde ki ben zamanında Gtx 1060 ile kullanmıştım darboğaz görülmüyordu.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Biraz daha araştırma yapacağım. Çünkü darboğaz yaşamak istemiyorum. İşlemcim eski diyorlar.

Gerekli güncellemeleri yaptığında darboğaz yaşamazsın sadece ekran kartının ram'lerini tam performanslı kullanamıyorsun ama dediğim gibi battlefield ultra - vscyn açık hatta dx12 açıp ultrada rahat oynayabiliyorsun. DX12 kapalıyken 75 fps ortalama, DX12 açıkken 55-60 fps arası oynayabiliyorsun.

Not: ReLive açıkken, benim bilgisayarımda 5-10 fps ekstra düşüyor, bunu göz önüne almayı unutma! Sistem bilgilerim imzamda yazıyor, oradan göz atabilirsin!

Dx12 kapalıyken;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DX 12 açıkken;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı