i7 2600K hala iyi mi?

Arda Oktay

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimde i7 2600K var hala iş yapar mı? Araştırmalarıma göre çoğu kişi hala güçlü olduğunu söylüyor. Ancak ömrü yeterli mi bilmiyorum. Olası bir düşük bütçe ile sistem yenileme durumunda onu değiştirmeme gerek var mı?
Ayrıca hangi ekran kartlarıyla daha uyumlu çalışır? Hangileriyle darboğaz yapar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimde i7 2600K var hala iş yapar mı? Araştırmalarıma göre çoğu kişi hala güçlü olduğunu söylüyor. Ancak ömrü yeterli mi bilmiyorum. Olası bir düşük bütçe ile sistem yenileme durumunda onu değiştirmeme gerek var mı?
Ayrıca hangi ekran kartlarıyla daha uyumlu çalışır? Hangileriyle darboğaz yapar?

Guzel bir işlemci. Overclock ile RX 570 bile besler. 1650SUPER ile darbogaz yapabilir rx570/1650 alabilirsiniz.

Düşük bütçe sistem yenileme durumunda tutulmalı. Güzel bir soğutma ve overclock ile iş görecektir.
Elde varsa değerlendirilmeli böyle işlemciler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda overclocklu hali RX 570 gerçekten rahat beslemiş. Overclock yaparsaniz 1650SUPER oneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda overclocklu hali RX 570 gerçekten rahat beslemiş. Overclock yaparsaniz 1650SUPER oneririm.

Overclock olmadan bir NVIDIA kart alsam hangi kartı önerirsin?

Hala dipçiktir tabiiki de.RX570 taşıyabileceğini düşünüyorum.Overclock yapabilirsin anakartın uygunsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı