i7 2600K ve GTX 1070 sistem nasıldır?

Alperen0758

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, siteye yeni üye oldum. Sistemim ne kadar iyi, ne kadar götürebilir, oyunlarda alabileceğim verim nedir?
İşlemci: i7 2600K.
Anakart: BIOSTAR H61mhv2.
Ekran kartı: Zotac GTX 1070 AMP Extreme 8 GB.
RAM: 16 GB 1600 MHz.
SSD: Kioxia 240 GB.
HDD: 1 TB.
Power: 700W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni oyunlarda darboğaz hissedeceksiniz çünkü işlemciniz bir hayli yetersiz.
i7 olduğu için birçok para bayılıyor insanlar bu işlemcilere.
Anakart+işlemci+raminizi satıp i3 10100F+H410M anakart+2x8 DDR4 RAM alın.
Peki Anakart, işlemci ve ramleri kaça satabilirim? Anakart ve ramler yeni anakartın garantisi faturası ve kutusu duruyor

İşlemcinin OC şansı olmadığını söyledim. SSD ise Toshiba TR 200 dengi ise sorunlu olabilir. PSU markası net değil. Burada hakkın var. OC olmadığı sürece bazı yerlerde darboğaz yapabilir. Yine de çok kötü değil. @Adem Yıldız_, daha kötüsünü de gördük hocam.

İşlemcinin OC şansı olmadığını söyledim. SSD ise Toshiba TR 200 dengi ise sorunlu olabilir. PSU markası net değil. Burada hakkın var. OC olmadığı sürece bazı yerlerde darboğaz yapabilir. Yine de çok kötü değil. @Adem Yıldız_, daha kötüsünü de gördük hocam.

Forumca çok şey gördük evet.
Bu sisteme gelirsek zaten arkadaşın elinde varmış her şey o yüzden bir şey demek bir şey ifade etmiyor artık.

Peki anakart, işlemci ve RAM'leri kaça satabilirim? Anakart ve RAM'ler yeni anakartın garantisi faturası ve kutusu duruyor.

Sahibindene girip ürünlerinizin piyasasına göre bir fiyat bicin ben yarın yardımcı olmaya çalışacağım tekrar.

Merhaba, şuana kadar Ssd ile sorun yaşamadım. Psu markası Tagan. Teşekkür ederim yorumunuz için.
Forumca çok şey gördük evet.
Bu sisteme gelirsek zaten arkadaşın elinde varmış her şey o yüzden bir şey demek bir şey ifade etmiyor artık.

Sahibindene girip ürünlerinizin piyasasına göre bir fiyat bicin ben yarın yardımcı olmaya çalışacağım tekrar.
Teşekkür ederim

Bütçeniz ne bilmiyorum ama anakart ve işlemci güncellemesi lazım, o işlemciyle darboğaz yiyorsunuzdur. Nasıl böyle bir sistem dizdiniz pek anlayamadım, herhalde kartınız sonradan ekleme.

Bütçeniz ne bilmiyorum ama anakart ve işlemci güncellemesi lazım, o işlemciyle darboğaz yiyorsunuzdur. Nasıl böyle bir sistem dizdiniz pek anlayamadım, herhalde kartınız sonradan ekleme.
Merhaba, yıllar önce almıştım ve dururum olmadığı için sadece Anakart değiştirip, rami yükseltebildim. Ekran kartım da yurt dışından hediye olarak geldi.

Geri
Yukarı