i7-2600X sistem Valorant yükleme ekranında takılıyor

XRwaii

Picopat
Daha fazla  
Valorant oynarken durduk ajan seçme ve harita yükleme ekranında uzun süre bekliyorum ve ajan seçme ekranında ajan yüklenmeme gibi sorunlar oluyor. Arada sırada ekran kilitleniyor ama diger oyunalarda bu sorunu yaşamıyorum. CS'de 150 FPS Minecraft'da 1000 FPS gibi bir deger alıyorum. Yeni olmaya başladı 1 2 ay gibi bir süre oldu.
Önceden böyle bir sorun yoktu.

Sistemim:
Intel i7-2600X
GTX 1050 Ti.
Anakart H67MA-USB3-b3

Oyunlar HDD'ye kuruluysa böyle sorunlar yaşaman normal. Sisteme ikinci elde olsa 512'lik SATA SSD al. RAM'i yazmamissin, 2600k güncel oyunlarda çok sorun yaratacak bir işlemci bu arada. RAM'inde tek kanal ve 8 GB falansa bu sistemden stabil olmasını bekleyemezsin.

Oyunlar HDD'ye kuruluysa böyle sorunlar yaşaman normal. Sisteme ikinci elde olsa 512'lik SATA SSD al. RAM'i yazmamissin, 2600k güncel oyunlarda çok sorun yaratacak bir işlemci bu arada. RAM'inde tek kanal ve 8 GB falansa bu sistemden stabil olmasını bekleyemezsin.
hocam evet oyunlar hdd ye kurulu zaten ssd var ssd var ramim tek kanal degil ve evet 8 gb ama normalde valorantda 300 400 fps altına düşmüyordu son 1 2 ayda sadece valorant da bu sorun yaşanıyor

Geri
Yukarı