i7 2670QM ve GT525M için işletim sistemi önerisi

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarıma Windows 10 Home yükledim çok ağır ve çok yavaş çalışıyordu bu yüzden ben eski sürüme yöneleceğim. Sizce Windows 8.1 Pro mu Windows 7 Professional mı indireyim? Hangisinde daha hızlı çalışır? İnternet ve oyun için.

Sistemim:

Intel Core i7 2670QM 2.20GHz.
NVIDIA GeForce GT525M 1GB.
4 GB DDR3 1333MHz RAM.
596 GB depolama alanı.

Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarıma Windows 10 Home yükledim çok ağır ve çok yavaş çalışıyordu bu yüzden ben eski sürüme yöneleceğim. Sizce Windows 8.1 Pro mu Windows 7 Professional mı indireyim? Hangisinde daha hızlı çalışır? İnternet ve oyun için.

Sistemim:

Intel Core i7 2670QM 2.20GHz.
NVIDIA GeForce GT525M 1GB.
4 GB DDR3 1333MHz RAM.
596 GB depolama alanı.
Ben de buna benzer bir sistem kullanıyorum ancak windows 10 da sorun yaşamıyorum. Gerçi eski HDD ile sizin dediğiniz gibi çok ağırdı ama ssd takınca baya hızlandı ve şuan hızından memnunum. Depolama alanı demişsiniz ama HDD mi SSD mi belirtmemişsiniz. Tam olarak belirtir misiniz?

Benin sistemim: i5-2450M,GT 630M,4 GB RAM,240 gb Sandisk SSD.

Ben de buna benzer bir sistem kullanıyorum ancak Windows 10'da sorun yaşamıyorum. Gerçi eski HDD ile sizin dediğiniz gibi çok ağırdı ama SSD takınca bayağı hızlandı ve şu an hızından memnunum. Depolama alanı demişsiniz ama HDD mi SSD mi belirtmemişsiniz? Tam olarak belirtir misiniz?

Benin sistemim: i5-2450M, GT 630M, 4 GB RAM, 240 GB SanDisk SSD.

HDD kulanıyorum SSD yok sistemde.

Windows 7 önermem güvenlik açıkları var virüs programı kullanırım derseniz indirebilirsiniz ancak ben Windows 8.1 Single Language öneririm bende de 4 GB RAM ve HDD var 10'da oyunlar kasıyorken 8.1'de bir sorun yaşamadım Pro versiyonu kurmanıza gerek yok ekstra özellikleri kullanmicaksınız zaten Single Language yeterli boşta ben de 800 MB RAM tüketiyor maks 1 GB oluyor.

Geri
Yukarı