i7-3770 alınır mı?

Bütçe
2000
E3 1275 V2 de alınabilir i7 3770'den daha güçlü diye biliyorum fiyatı AliExpress de 900 TL gibi fiyatlarda.

E3 1275 V2 de alınabilir i7 3770'den daha güçlü diye biliyorum fiyatı AliExpress de 900 TL gibi fiyatlarda.
Merhaba öncelikle tavsiyen için teşekkürler ben şu an intel kullanıyorum araştırıyordumda bir yandan 2000 tlye amd 5500 alabilirsin diyorlar sence hangisi daha iyidir?

Merhaba öncelikle tavsiyen için teşekkürler ben şu an Intel kullanıyorum araştırıyordumda bir yandan 2000 TL'ye AMD 5500 alabilirsin diyorlar sence hangisi daha iyidir?

Tamamen senin beklentine bağlı sana önerdiğim işlemciyi satın alacağım bende i5 3470'den o işlemciye geçeceğim fiyatı çok daha uygun 3770'e göre eğer tam anakart RAM set varsa satmakla uğraşmak istemiyorsan dediğim işlemcide olur yine de DDR3 sistemle en iyi oyunları oynayamama ihtimalin yüksek oynayacağın oyunlara bağlı.

Tamamen senin beklentine bağlı sana önerdiğim işlemciyi satın alacağım bende i5 3470'den o işlemciye geçeceğim fiyatı çok daha uygun 3770'e göre eğer tam anakart RAM set varsa satmakla uğraşmak istemiyorsan dediğim işlemcide olur yine de DDR3 sistemle en iyi oyunları oynayamama ihtimalin yüksek oynayacağın oyunlara bağlı.
Teşekkürler kusura bakmayın sizi uğraştırıyorum ama 3770,5500 ü o 2sinden birini alırsammı bazı oyunları oynayamam yoksa sizin önerdiğinizi alırsammı çok özür dilerim anlamadım

Teşekkürler kusura bakmayın sizi uğraştırıyorum ama 3770,5500 ü o 2'sinden birini alırsammı bazı oyunları oynayamam yoksa sizin önerdiğinizi alırsammı çok özür dilerim anlamadım.

Hangi oyunları hangi ayarlarda oynamak istiyorsunuz tavsiye ettiğim işlemci 3770'den çok az farkla daha iyi yoksa 5500 hepsinden iyi ama sistemin diğer parçaları da değişmeli onu alırsanız.

Hangi oyunları hangi ayarlarda oynamak istiyorsunuz tavsiye ettiğim işlemci 3770'den çok az farkla daha iyi yoksa 5500 hepsinden iyi ama sistemin diğer parçaları da değişmeli onu alırsanız.
şimdi anladım sanırım sizin tercih ettiğinizi alıcam teşekkürler bana yardım ettiğiniz için

Geri
Yukarı