i7-3770 alınır mı?

Bütçe
2000
Zaten bir video izlemiştim adam diyorduki mükemmel bir işlemcinin yanına en kötü anakartıda koyarsanız kötü olur falan demişti.

Eski sistemimde HD 6450 vardı E7600 ve i5 3470 ile denedim FPS aynıydı kart kötü olduğundan yoksa iki işlemci arasında uçurum fark var ekran kartı değişmeden oyunda pek fark olmaz hatta hiç fark bile olmayabilir yine de masaüstü performansı işlemci kullanımı daha iyi olabilir.

Tamamen senin beklentine bağlı sana önerdiğim işlemciyi satın alacağım bende i5 3470'den o işlemciye geçeceğim fiyatı çok daha uygun 3770'e göre eğer tam anakart RAM set varsa satmakla uğraşmak istemiyorsan dediğim işlemcide olur yine de DDR3 sistemle en iyi oyunları oynayamama ihtimalin yüksek oynayacağın oyunlara bağlı.
Hocam hortlatıyorum kusura bakmayın.
3770 ile sizin bahsettiğiniz işlemci arasında kaldım, deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Xeon işlemci alsam fanteziye girer mi diye düşünüyorum :D

Hocam hortlatıyorum kusura bakmayın.
3770 ile sizin bahsettiğiniz işlemci arasında kaldım, deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Xeon işlemci alsam fanteziye girer mi diye düşünüyorum :D
Xeonda over clock yapılıyor diye biliyorum. Normal I serilerinde sonunda K ibaresi olması lazım. O.C+ Snowman T6 ile RX6600 kullanıyordu bi arkadaş başka bire forumda.

Xeonda over clock yapılıyor diye biliyorum. Normal I serilerinde sonunda K ibaresi olması lazım. O.C+ Snowman T6 ile RX6600 kullanıyordu bi arkadaş başka bire forumda.
Anakartım over clock'a elverişli değil zaten, i7 3770 almaya karar verdim.
Yanına RX580 ve ileriye dönük 650w PSU ekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı