i7 3770 alınır mı?

Bütçe
1000 TL
CPU tabanlı Online oyunlar dışında yapacağını sanmıyorum.

Teşekkür ederim çoğunlukla Valorant oynuyorum o yüzden biraz sorun çıkartır diye düşünüyorum Valorant işlemci yük bindiren bir oyun ama umarım sorun çıkarmaz.

Alınır fakat o dediğiniz tüm oyunlar için RAM lazım bende 4 kullanıyordum geçen aldım 2 3 gün önce geldi size ciddi diyorum drop çok azaldı bu sistem için RAM lazım bence önceliğiniz RAM olsun ama sorunun cevabına gelirsek bu sistem için alınır performansıda iyi.

Evet şu an ilk önceliğim işlemci ve PSU daha sonra RAM ve en son SSD SSD ve RAM içinde bütçem hazır gibi yani o konuda sıkıntım yok teşekkür ederim.

Teşekkür ederim çoğunlukla Valorant oynuyorum o yüzden biraz sorun çıkartır diye düşünüyorum Valorant işlemci yük bindiren bir oyun ama umarım sorun çıkarmaz.

Evet şu an ilk önceliğim işlemci ve PSU daha sonra RAM ve en son SSD SSD ve RAM içinde bütçem hazır gibi yani o konuda sıkıntım yok teşekkür ederim.
Sorun çıkarmaz hocam kafanıza takmayın.

Sorun çıkarmaz hocam kafanıza takmayın.
Teşekkür ederim hocam bilgiler için hepinize hayırlı günler.

3060 ve 5600 gibi sıkıntı yapmayan bir sistem de Valorant'ta darboğaz yapıyor diyelim o zaman. 😃😃😃

Dediğinizi tam anlayamadım ama size de teşekkür ederim 🙂

Bu işlemciyi alacak alacaklar için son mesajımı yazıyorum fiyat farkına değmez o yüzden i7 2600 alıp o.c yapmak daha mantıklı o yüzden iyi bir sogutucuyla çok iyi performans alabilirsiniz. Kendim için i7 2600K alıp o.c yapacağım sorumu yanıtlayan herkese tekrar teşekkürler.

Teşekkür ederim hocam bilgiler için hepinize hayırlı günler.

Dediğinizi tam anlayamadım ama size de teşekkür ederim 🙂

Bu işlemciyi alacak alacaklar için son mesajımı yazıyorum fiyat farkına değmez o yüzden i7 2600 alıp o.c yapmak daha mantıklı o yüzden iyi bir sogutucuyla çok iyi performans alabilirsiniz. Kendim için i7 2600K alıp o.c yapacağım sorumu yanıtlayan herkese tekrar teşekkürler.
Dostum sana lafım yok.

@MuratTheFounder hocam CPU tabanlı oyunlarda dar boğaz yapar demiş. Bende ona ithafen istersen R5 5600, RTX 3060 gibi sıkıntı yapmayacak kombineli parçaları kullan. Yine ekran kartı az kullanılır dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı