i7 3770 - GTX 1660 ile darboğaz yapar mı?

SHOCK00

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum bu konu daha önce açılmış ama çoğunda net bir sonuç alınamamış. GTX 1660 almayı düşünüyorum sizce darboğaz yapar mı?

i3 3770 için GTX 1060 bile bende ideal sınırda bir ekran kartı, çok mantıklı bir tercih değil.

Olur fakat çok değil.

Zincir işletmelerden almam mümkün değil fiyatları malum arkadaşımdan 3000 liraya almayı planlıyorum GTX 1650S düşünüyordum ama onu internetten almam gerekecek bu riski göze alıp internetten alınacak kadar darboğaz yapar mı?

Çok az darboğaz yapar.

Ne kadar güvenilir bilmiyorum ama internetteki hesaplama sitelerinde %35 darboğaz gösteriyor.

Son düzenleme:
Zincir işletmelerden almam mümkün değil fiyatları malum arkadaşımdan 3000 liraya almayı planlıyorum GTX 1650S düşünüyordum ama onu internetten almam gerekecek bu riski göze alıp internetten alınacak kadar darboğaz yapar mı?

Ne kadar güvenli bilmiyorum ama internetteki hesaplama sitelerinde %35 darboğaz gösteriyor.
O sitelerin pek güvenli olduğunu sanmıyorum.Forumlarda 0 darboğaz denilen çoğu sisteme En az %20 darboğaz diyor.

grafik ayarları fullenirse oynatacağını düşünüyorum ama low ayarlarda kaçınılmaz gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grafik ayarları fullenirse oynatacağını düşünüyorum ama Low ayarlarda kaçınılmaz gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

i7 3770 3400 MHz değil mi neden burada 4200 MHz overclock mu yapılmış acaba anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı