i7 3770 için CPU fan önerisi

unknown33

Kilopat
Daha fazla  
i7 3770 işlemcim var, şu an kullandığım soğutucu stok fan ama artık dönmüyor çok yavaş dönüyor ve bu yaz beni idare edebilecek işlemci fanı arıyorum. Ekim'de yeni sistem dizeceğim o yüzden beni idare edebilsin yeterli stok fan fiyatında ama stok fandan daha iyi iş görür dediğiniz varsa yorumlarda atarsanız sevinirim.

+

Son düzenleme:
Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Güzel zam yemiş ama bundan alırsan yeni sisteminde de rahatça kullanırsın. Gelece dönük olarak iyi olur. Bütçene uygun değilse diğeikinci linkteki ürüne bakabilirsin. Bu da geleceğe dönük, yeni sisteminle iyi gidecek bir soğutucudur ama diğer ürüne kıyasla malzeme kalitesi, fiyat farkıyla doğru orantılıdır.

Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Güzel zam yemiş ama bundan alırsan yeni sisteminde de rahatça kullanırsın. Gelece dönük olarak iyi olur. Bütçene uygun değilse diğeikinci linkteki ürüne bakabilirsin. Bu da geleceğe dönük, yeni sisteminle iyi gidecek bir soğutucudur ama diğer ürüne kıyasla malzeme kalitesi, fiyat farkıyla doğru orantılıdır.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Benim demek istediğim zaten yeni sistem toplucam 2-3 aya. beni şimdilik idare edecek bir fan olsa yeterli. çünkü şuanki fan dönmüyor takılıyor buda aşırı takılmalara yol açıyor. mesela stok fanlar 100-200 tl arası. o fiyatları garip fanlarda gördüm mesela: Zoko Ice-4 Intel/Amd 12Cm Auto Rainbow İşlemci Fanı Fiyatları ve Özellikleri
sizce stok fan mı alayım yoksa bu tür bişemi alayım

Yanıtınız için teşekkür ederim. Benim demek istediğim zaten yeni sistem toplucam 2-3 aya. beni şimdilik idare edecek bir fan olsa yeterli. çünkü şuanki fan dönmüyor takılıyor buda aşırı takılmalara yol açıyor. mesela stok fanlar 100-200 tl arası. o fiyatları garip fanlarda gördüm mesela: Zoko Ice-4 Intel/Amd 12Cm Auto Rainbow İşlemci Fanı Fiyatları ve Özellikleri
sizce stok fan mı alayım yoksa bu tür bişemi alayım
Bu soğutucular çok adi oluyor. Onun yerine aşağıdakini alabilirsin. Yalnız çok bir şey beklememelisin. Nasıl olsa geçici olarak istiyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı