i7 3770 için fan önerisi

Caner634

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat kullanıcıları. i7 3770 işlemcim için fan arıyorum. Eski fanım stock ve ayağı kırıldı işlemcim 95 dereceyi görüyor bu nedenle yeni fan almak istiyorum.
İlk başta Dark Freezer X94 düşündüm ancak yaptığım ölçü sonucunda kasama sığmayacağını RAM'leri bloke ettiğini ölçtüm.
Bütçem 500TL civarı.
Anakart: ASUS H61m Pro.
Kasa: Microatx Casper kasa.
Önerilerinize açığım.

Eki Görüntüle 2123706

Dosya Ekleri

• IMG20240223014346.jpg
    IMG20240223014346.jpg
    137,7 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba Technopat kullanıcıları. i7 3770 işlemcim için fan arıyorum. Eski fanım stock ve ayağı kırıldı işlemcim 95 dereceyi görüyor bu nedenle yeni fan almak istiyorum.
İlk başta Dark Freezer X94 düşündüm ancak yaptığım ölçü sonucunda kasama sığmayacağını RAM'leri bloke ettiğini ölçtüm.
Bütçem 500TL civarı.
Anakart: ASUS H61m Pro.
Kasa: Microatx Casper kasa.
Önerilerinize açığım.

Eki Görüntüle 2123706

SilverStone KR03 önerecektim de fiyatı artmış bayağı.
Yiğit'in attığını ben de öneririm. 👍👍👍

Snowman T6 Ultra kullanıyorum bayağı iyi ama diğer modelleri tatmin eder mi bilemem.
Bütçe artarsa.

Beğenmedim atanlar neden attığını söylerse iyi olur çünkü biraz araştırmayla eski nesillerde stok fanların yeteceğini görebilir. Tabii fazla fiyatlı fanlar kadar olmasada.

Beğenmedim atanlar neden attığını söylerse iyi olur çünkü biraz araştırmayla eski nesillerde stok fanların yeteceğini görebilir. Tabii fazla fiyatlı fanlar kadar olmasada.
Bir kaç tane video izledim sıcaklık max 75 70 gösteriyor iyi bir sıcaklık değeri mi?

Önerileriniz için çok teşekkürler. Snowman M200 güzel bir fikirdi ancak şu an çok fazla zamlanmış ve beklemek istemedim diğerleri de benim için pahalıydı. Amazon'dan Intel E97378 stock fan aldım 200 liraya. MX4 ile kullanacağım tekrardan teşekkürler önerileriniz için.

Geri
Yukarı