i7 3770 için işlemci fanı önerisi

Lazona_mergelona

Centipat
Daha fazla  
Çok sağ ol yardım ettiğin için.

Bu fan işlemci fanı olarak kullanılabilir mi? Yardım eder misiniz? i7 3770 işlemcim var.

Bu soğutucular çok adi oluyor. Onun yerine aşağıdakini alabilirsin. Yalnız çok bir şey beklememelisin. Nasıl olsa geçici olarak istiyorsun.

İşlemcimde stok fan vardı soğutucunun üstünde metal kısmının üstündeki stok fanı bununla değiştirsem olur mu?

daha iyi sogutma ve drop girmemesi için gerekli mi cpu fan ? sadece fan mı yoksa soğutucu tabakayı da alayım mı
Drop girmesinin bir sebebi işlemcinin aşırı ısınıp kendi ızını kesmesidir, korumak amaçlı. İyi bir soğutucu ve düzgün sürülmüş kaliteli bir termal macun kullanırsan ısı aktarımı çok daha iyi olacağı için işlemci düşük ve bence daha önemlisi sabit sıcaklıklarda çalışacaktır. Sorunun kısa cevabı ise evet. Ayrı ayrı almak yerine tek seferde sağlam bir soğutucu alman en iyisi olur.

Bu fan işlemci fanı olarak kullanılabilir mi? Yardım eder misiniz? i7 3770 işlemcim var.

İşlemcimde stok fan vardı soğutucunun üstünde metal kısmının üstündeki stok fanı bununla değiştirsem olur mu?

Snowman M200 kendim kullandım i7 2600'e fark 12 derece idi kesinlikle al.

Olur ancak kaç TL'ye aldığın da önemli. Bütçeni belirtirsen daha yeni bir ürün önerebilirim.
yani gerek var mı ? pubg açınca çok ses geliyor
Drop girmesinin bir sebebi işlemcinin aşırı ısınıp kendi ızını kesmesidir, korumak amaçlı. İyi bir soğutucu ve düzgün sürülmüş kaliteli bir termal macun kullanırsan ısı aktarımı çok daha iyi olacağı için işlemci düşük ve bence daha önemlisi sabit sıcaklıklarda çalışacaktır. Sorunun kısa cevabı ise evet. Ayrı ayrı almak yerine tek seferde sağlam bir soğutucu alman en iyisi olur.
hangi soğutucu tabaka ve cpu fen alayım ? bu sisteme sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı