i7 3770 Sistem 8 kere mavi ekran hatası

gönde345

Hectopat
Merhabalar, öncelikle sistem özelliklerimi söyleyeyim:

İşlemci: Intel i7-3770.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 6770.

Daha düne kadar bir kez bile mavi ekran görmemiş olan ben hiçbir şey yapmadığım halde bir günde üst üste 8 kez mavi ekran hatası ile karşılaştım. YouTube'da yaptığım araştırmalarda birkaç video altında "RAM problemi olabilir, RAM'lerin yuvasını değiştirin." vb. yorumlar gördüm, bilgisayarın RAM'lerinin yuvalarını değiştirdim şu ana kadar hala mavi ekran vermedi ama bilgisayar dünden bile yavaş durumda, bunun olması normal mi yoksa daha kötü bir duruma mı soktum lütfen yardımcı olur musunuz?

Minidump dosyaları: Minidump Hatalarım.rar

Bu gün, Ethernet kablosuyla bağlanıyor olmama rağmen bilgisayar açıldığı gibi mavi ekran verip kapandı, nedeni ne olabilir, normalde olduğundan çok çok daha yavaş açıldı sorunum hala çözülmedi sanırım termal macun gelince süreceğim, minidump dosyasını gönderiyim mi acaba?
Gönderin elimden geldiği kadarıyla yardım etmeye çalışırım.

Merhabalar, bir kez daha hata vermesini bekledim ve verdi ama artık beni rahatsız etmemeye başladı çünkü eskisi kadar sık değil bu yüzden sizi hiç meşgul etmeyeyim tüm yardımlarınız için sağ olun, termal macun teslim edildi, yarın işlemciye süreceğim sorun devam ederse tümden daha önce atmadığım dosyaları atarım diye düşündüm, çok da meşgul etmeyeyim, tekrar teşekkürler.

Evet, iki gün önce termal macunu değiştirdim gayette güzel soğuttu 80 dereceden 40 derecelere düşürdü ama bu gün anladım ki sorun ısınmadan veya Ethernet kablosundan kaynaklanmıyor sanırım çünkü bunları düzelttiğim halde bu gün bir mavi ekran hatası daha aldım şimdi size tüm "minidump" hatalarını atıyorum artık düzeltmek istiyorum biri bana ekran kartı sürücüsünde problem var dedi acaba doğru mudur eğer böyleyse temiz kurulum yapacağım.

Dosyalar:Minidump Dosyaları.rar

Geri
Yukarı