i7 3770 sistem ekran kartı önerisi

Calipsis

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi, Yazılım Uzmanı
Merhaba.

Başlıkta da belirttiğim gibi kasama uyumlu bir ekran kartı arıyorum.

Uzatmadan özelliklerini vereyim.

• Intel Core i7-3770 CPU 3.40-3.90 GHz işlemci
  • 24GB RAM
  • Gigabyte H77M-D3H marka bir anakartım var.
  • 450 watt bir güç kaynağım var.

Yaklaşık olarak 1300-1400 TL ye kadar ekran kartı alabilirim.

Şimdiden herkese teşekkürler.

PSU dediğiniz sanırım güç kaynağı. Peki gtx970 e nasıl birşey almam gerekicek onunkinizde yazarmısınız ? Bu arada yardımınız için çok teşekkür ederim :)

Sakın Everest veya Frisby alma! Hayatının hatası olur. Teneke kutuya amblem basıp Kasa diye satmaya çalışıyorlar.
Neden ki ya ne biliyim 5 soğutucu yeri filan dış kasasıda açıkcası hoşuma gitti, bunun yerini tutucak birşey varsa önerin lütfen görmek isterim :) hani görünüş açısından diyorsanız görünüş çok önemli değil benim için. Ama kalite diyorsanız o zaman sizin tarafınıza geçtim bile :D

Neden ki ya ne biliyim 5 soğutucu yeri filan dış kasasıda açıkcası hoşuma gitti, bunun yerini tutucak birşey varsa önerin lütfen görmek isterim :) hani görünüş açısından diyorsanız görünüş çok önemli değil benim için. Ama kalite diyorsanız o zaman sizin tarafınıza geçtim bile :D
Hem malzeme kalitesi hem iç dizayn açısından rezalet bir marka. Öneriye gelirsek:

Kasa
Zalman Z11-PLUS Z11 Plus Mid Tower /Siyah Kasa

PSU
Cooler Master RS700-ACABD3-E1 CM B 700W %85 Verimli Aktif PFC 120mm Fanlı PSU Güç Kaynağı Ünitesi
Ondan biraz pahalı oluyor ama kasa konusunda Zalman PSU konusunda da Cooler Master kendini kalitesiyle ispatlamış markaları :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı