i7 3770 Sisteme Hackintosh Kurulabilir Mi?

f_bayince

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar masaüstü pc'me windows ile beraber mac os kurmak istiyorum. Sistem bilgilerim aşağıda. Kurulabilitesi olup olmadığını paylaşırsanız çok memnun olurum teşekkürler.

Kasa : Exper -Action BMK -735
işlemci: intel core i7-3770 3.40GHz(8 CPU's) (socket 1155 LGA)
ekran kartı: AMD radeon HD 7570 series (2 GB)
anakart : exper - H61H2-MV
BIOS : american megatrends inc. version 4.6.5
Graphic interface: PCI.express

Garanti olsun diye bilgi olarak ne bulduysam yazdım. Çok absürt bir bilgi yazdıysam şimdiden af ola :)

İşlemci gayet uyumlu. Fakat tüm işlemci çekirdeklerini kullanabilmen için ekstra işlem yapman gerekebilir. Ekran kartı için, Clover'a ig-platform-id girmen gerekebilir. Ses yongası için Multibeast kullanarak kext yükleyebilirsin. Veya VoodooHda kullanabilirsin. Bence sistem bazı gerekli modifikasyonlar ile gayet rahat çalıştırır Mac OS X'i :).

İşlemci gayet uyumlu. Fakat tüm işlemci çekirdeklerini kullanabilmen için ekstra işlem yapman gerekebilir. Ekran kartı için, Clover'a ig-platform-id girmen gerekebilir. Ses yongası için Multibeast kullanarak kext yükleyebilirsin. Veya VoodooHda kullanabilirsin. Bence sistem bazı gerekli modifikasyonlar ile gayet rahat çalıştırır Mac OS X'i :).
Teşekkür ederim hocam. Yeterince araştırma yapamadım ama bir sorum daha olucak: Bahsettiğiniz işlemleri yapabilmemi kolaylaştırcak bir kaynak, döküman vs. bulabilirmiyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı