Çözüldü i7 3770 ve GTX 1080 CS GO Ani FPS Düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CaglarReyiz

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Gayrimenkul Satış Müdürü
Profil Kapağı
1522576706
Bugünlere mi düşecektik derken düştük bile, evet maalesef başlıktaki gibi sorunum var. 6 aydır oyun oynamıyordum. CS GO girdim FPS 250'den 50'ye düşüyor ve o anda PC 4 saniye donuyor. Adam karşımda iken oluyor bazen. Doğal olarak ölüyorum. Uzun zamandır format atmıyordum ve format attım. İşletim sistemim Windows 10, tüm driver sürücüleri yüklü. Sadece oyun olarak CS GO var. Sorun hala devam ediyor, ekran kartımın son sürümünü resmi sitesinden indirip kurdum. Bu işin içinden çıkamıyorum.

Not: Bilgisayarı topladığımdan beri hiçbir oyunda asla böyle bir sorun yaşamadım. Sıcaklık değerleri fotoğraftaki gibidir.
Adsız.png

Çözüm
Sorununuz anlık takılmalar ise...
HDD'ye kuruluysa oyununuz bundan dolayı olabilir.
Windows 10'un son sürümü ve Windows Pro ise bu bile neden oluyor olabilir.
Son olarak attığınız fotoğrafta eğer yanlış anlamadıysam boşta 55 derece işlemciniz Ryzen 5 2600 kullanıyorum CS de Max. 55 derece görüyor. Oyun içi sıcaklık değerlerine bir bakın derim. Arkadaş büyük ihtimal kural ihlalinden ban yedi yazamıyor.
Bugünlere mi düşecektik derken düştük bile, evet maalesef başlıktaki gibi sorunum var. 6 aydır oyun oynamıyordum. CS GO girdim FPS 250'den 50'ye düşüyor ve o anda PC 4 saniye donuyor. Adam karşımda iken oluyor bazen. Doğal olarak ölüyorum. Uzun zamandır format atmıyordum ve format attım. İşletim sistemim Windows 10, tüm driver sürücüleri yüklü. Sadece oyun olarak CS GO var. Sorun hala devam ediyor, ekran kartımın son sürümünü resmi sitesinden indirip kurdum. Bu işin içinden çıkamıyorum.

Not: Bilgisayarı topladığımdan beri hiçbir oyunda asla böyle bir sorun yaşamadım. Sıcaklık değerleri fotoğraftaki gibidir. Eki Görüntüle 457231
Sorunun tek çözümü pcye 2.bir oyun yükleyip öyle denemek. Eğer yüklediğin oyunda böyle bir problem çıkartmazsa sorun cs go dadır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı