i7 3770 vs. i5 3470

Sen o 3770'e 1000 TL verirsen ben varya üzülmeyi bırak kahrolurum. Satan arkadaşlar ölücü fahiş fiyata satıyorlar o işlemci o kadar etmez. 500-700 TL bandını anlarım ama onun dışında sakın alma.

Yanlış bir yorum olmuş bence, şöyle demek bence daha doğru olur. "3.nesil i7 ve i5'i karşılaştıranı ilk defa görüyorum."

Adam da biliyor i7'nin iyi olduğunu size hangisi iyi olmuş diye sormamış ki. Fiyata değer mi demiş. Empati yapın.
Sen o 3770'e 1000 TL verirsen ben varya üzülmeyi bırak kahrolurum. Satan arkadaşlar ölücü fahiş fiyata satıyorlar o işlemci o kadar etmez. 500-700 TL bandını anlarım ama onun dışında sakın alma.

3. nesil anakarta 500 diyorlar :D.

Adam da biliyor i7'nin iyi olduğunu size hangisi iyi olmuş diye sormamış ki. Fiyata değer mi demiş. Empati yapın.

3. nesil anakarta 500 diyorlar :D.

Dediğiniz anlamadım, ben sadece arkadaşın nesil belirtmeden "İ7 ile İ5'i karşılaştıranı ilk defa görüyorum." mesajında daha çok önemli olanın işlemcinin nesilinin önemli olduğunu belirtmek istedim.

Dediğiniz anlamadım, ben sadece arkadaşın nesil belirtmeden "i7 ile i5'i karşılaştıranı ilk defa görüyorum." Mesajında daha çok işlemcinin nesilinin önemli olduğunu belirtmek istedim.

Mesajı okudunuz mu? En baştaki konu mesajını. Diyor ki bu 500 bu da 900 değer mi diyor. Ne alaka i5 i7 kıyası?

Ben i5 sistem satıyorum 4.nesil 1500 TL'ye İşlemci, Anakart ve RAM. Sen o satıcılardan uzak dur o kadar diyorum sana.
İnstagram verir misiniz? Hala satiliksa konuşabiliriz.
Yani ne yapacağımı bilemiyorum. Ucuz bir şey de yok ortada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı