i7 3770K için ASUS Anakart Tavsiyesi

Anakart olarak alman gereken tek kart ASUS SABERTOOTH Z77 Ben Sabertooth kullanıyorum ve çok iyi olduğunu söyleyebilirim çok rahat. Kutusundan çıkan Askeri belge yeter... :D

AMD'nin bir tür satış politikasıymış galiba. 7970'in shaderlarını gizliyorlar ve 7950 yapıyorlar, sonra bir program yayınlıyorlar. Sen de kuruyorsun ve sonra gizli shaderler ortaya çıkıyor ve 7970 performansına yükseliyor. Bunu yan komşumuz yazılımcı bir abi söylemişti ama Amd bu programı daha sunmamış.

Yan komşuna söyle komplo teorisi film izlemeyi bıraksın :) AMD bunu kasten yapmıyor. BIOS'ta bir açık bulundu ve bu açıktan yararlanılarak BIOS Upgrade yapıldı. Yapılan kart da 7950 değil, 7970...

https://www.technopat.net/forum/mas...os-mod-ile-7970-i-7970-ghz-edition-yapma.html

Tüm tavsiyeleriniz için teşekkürler. Sizi uğraştırdığım için özür dilerim. Size karşı bir maruzatım olduysa çok özür diliyorum, sizin de canınızı sıktık...:)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı