i7 3770K ve GTX 1660 Ti CS:GO düşük FPS sorunu

Rockefeller

Hectopat
Saygıdeğer arkadaşlarım merhabalar;
CS:GO'da FPS problemim var. Bilgisayarıma göre FPS'imin çok düşük olduğunu öngörüyorum. Sizlerden yardım istiyorum.
D2 mapinde 200-220FPS - Inferno 180-200 FPS - cache 180-200 FPS oynuyorum.
Bütün ayarlar Low 1280X960 4:3 - NVIDIA denetim masası tüm ayarlar performansa ayarli.
Unlost YouTube videosundaki tüm ayarlar yapılı. Başlat ayarları için en uygun ayarların bir çoğu yapılı.
1 Ay önceye kadar GTX 750 Ti ekran kartım vardı neredeyse yine aynı FPS'i aliyordum.
Sistem bilgileri:
CPU: Intel i7-3770K 3.4GHz 8 çekirdek
Ekran kartı: Palit GTX 1660 Ti 6 GB
RAM: Kingston DDR3 16 GB RAM
PSU: SilverStone 700W 80+
Başka yazmamı istediğiniz bir şey varsa yazabilirim. Aklıma gelenler bunlar.
Cevap veren, vermeyen herkese teşekkür ederim.
Yardım edebilirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki FPS'lerle benim FPS'imin alakası yok. Yanından geçemez

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna bir bakmanı öneririm. Bana işe yarıyor gibi geldi. FPS atölye haritasında 600 civarında kalıyordu, buradakileri yaptıktan sonra 1000 civarına çıktı.

İşlemciniz kartınıza göre çok eski.

Uygun fiyatlı işlemciler tavsiye edebilir misiniz. Örnek veriyorum şu 1000lira şu 2000lira tarzı bir kaç seçenek
Bakıyorum teşekkür ederim
Buna bir bakmanı öneririm. Bana işe yarıyor gibi geldi. FPS atölye haritasında 600 civarında kalıyordu, buradakileri yaptıktan sonra 1000 civarına çıktı.

o videoda ki işlemci 3700x çok doğal 600 FPS alması. İstersen ekran kartın 2080Ti olsun, işlemcin kötü olduktan sonra o FPS değerlerine çıkamazsın CS:GO da.

Zaten hali hazırda 144hz monitörüm var. Bende biliyorum fazla FPS in bir işe yaramayacağını. PC çok daha fazla FPS vermesi gerekirken vermiyor. Boş bir görüntüden ibaret olduğunun farkındayım. Em nihayetinde buda bir sorun teşkil ediyor. Ben de bu sorunu çözmek istiyorum. Hakkı 600ise 600göstersin ben yine 144HZ alayim derdim o

Zaten hali hazırda 144hz monitörüm var. Bende biliyorum fazla FPS in bir işe yaramayacağını. PC çok daha fazla FPS vermesi gerekirken vermiyor. Boş bir görüntüden ibaret olduğunun farkındayım. Em nihayetinde buda bir sorun teşkil ediyor. Ben de bu sorunu çözmek istiyorum. Hakkı 600ise 600göstersin ben yine 144HZ alayim derdim o

Başka bir oyun oynamadığım için bilemiyorum
İşlemcisine OC yapmış olabilir. Ama gereksiz. Kafaya takılacak bir durum yok.

Ya hadi atıyorum 1000 FPS aldın. Hiçbir anlamı yokki kardeşim. CS:GO'cu arkadaşlara bunu anlatamadık anlatamıyoruz. Senin monitörün %90 ihtimal 60Hz %10 ihtimal 144Hz ve üzeri. Bir monitör saniyede kaç kare çizebileceği bellidir. 60Hz 60FPS, 144Hz 144FPS, 200Hz 200FPS üstü zaten çok nadir monitörler. 300Hz bile yeni çıktı da kimsede yok. Ne yapacaksın 600 FPS alıp Allah aşkına?
Tam tersine bir dünya yırtılma oluyor, akıcılık bozuluyo. Senin Hz değerin ne kadarsa gördüğün FPS'te o kadardır. 60Hz ise sen maksimum 60FPS görebilirsin. İstersen 1.000.000 FPS al.
Denedim ya. Ciddi ciddi açtım 144Hz monitörüm var. 60Hz yaptım FPS kilidini de açtım BİLDİĞİN ÇÖP! Bildiğin 60 kare yani. Oynanmıyor bile. Eğer oyun deneyimin gelişsin istiyorsan yapabileceğin şey maksimum 144 veya 200Hz bir monitör almak olabilir. Sistemle alakalı hiçbir sorunun yok.
kardeşim fps drop yediğinde hzin altına düştüğü için fps ekran kasıyor oyun oynanmıyor o yüzden yüksek fps daha avantajlı!!!!!!

Yeni konular

Geri
Yukarı