i7 4710HQ sistemin ederi nedir?

SmileToLifeee

Hectopat
Daha fazla  
Elimde bir tane laptop var satmayı düşünüyorum. Ama fiyatı hakkında bir bilgim yok. Sizce aşağıda vermiş olduğum laptop kaç TL eder?
İşlemci: Intel i7 4710HQ 2.50 GHz.
Ekran kartı: Intel HD Graphics 4600 128 MB.
RAM: 2x4 GB.
HDD: 1 Terabyte.
Evet fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bir tane laptop var satmayı düşünüyorum. Ama fiyatı hakkında bir bilgim yok. Sizce aşağıda vermiş olduğum laptop kaç TL eder?
1500-2000

Sarı siteye baktığımda en ucuz muadili dahi 4000 TL üzerinde. Size tavsiyem 3000 TL altına vermeyin. Kaç para eder kısmı biraz karışık. Bana kalsa 2000 TL etmez ama sistem eski olmasına rağmen piyasada 2500 TL gibi rakamlara celeron işlemcili bir laptop dahi alınamıyorken, size kalkıp 2000-2500 eder demek içimden gelmiyor. Şuan o bilgisayar kozmetik olarak iyi durumda ve hiçbir sorunu yoksa, 3000 TL'ye rahatlıkla satılabilir.

Sarı siteye baktığımda en ucuz muadili dahi 4000 TL üzerinde. Size tavsiyem 3000 TL altına vermeyin. Kaç para eder kısmı biraz karışık. Bana kalsa 2000 TL etmez ama sistem eski olmasına rağmen piyasada 2500 TL gibi rakamlara celeron işlemcili bir laptop dahi alınamıyorken, size kalkıp 2000-2500 eder demek içimden gelmiyor. Şuan o bilgisayar kozmetik olarak iyi durumda ve hiçbir sorunu yoksa, 3000 TL'ye rahatlıkla satılabilir.
ufak tefek sorunları var bunlardan en çok göze batanı ekranı oynatınca ekranın gitmesi vs.

Ekran EDP kablosunda veya panelde sorun olabilir. Ortalama bir panel ve kablo masrafı düşecek olursak, arkadaşların dediği gibi 2000 TL gibi bir fiyata rahatlıkla satılabilir. Alacak olanlarda zaten bilgisayarcı ve alıp satan arkadaşlar oluyor. Onlarda satışa koyduğunda 4000 TL üzerinde fiyatlandırma yaparak satacaktır. Fırsatçı piyasası. 2000 TL altı fiyat verene ilgi göstermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı