i7 4770K için Anakart Önerisi

Anakartın ekrankartının performansına pek bir etkisi yoktur ama hız aşırtırken işlemciye vardır. İşlemciye hız aşırtır daha performanslı kullanırım dersen Asus ROG serisi veya MSİ M Power serisi anakartları öneririm.

Anakartın ekrankartının performansına pek bir etkisi yoktur ama hız aşırtırken işlemciye vardır. İşlemciye hız aşırtır daha performanslı kullanırım dersen Asus ROG serisi veya MSİ M Power serisi anakartları öneririm.

Lütfen yapma. Tabii ki vardır.

Z87 [ GD 65, GD45, M Power ], [ Pro, A ]

İlk parantez MSI diğeri ASUS.

Lütfen yapma. Tabii ki vardır.

Z87 [ GD 65, GD45, M Power ], [ Pro, A ]

İlk parantez MSI diğeri ASUS.

Ne etkisi varmış gerçekten öğrenmek istiyorum. O zaman alayım bir tane giriş seviyesi ekran kartı bide 1,000 TL'lik Asus Extrem benim kart estirsin ortalığı. Tabi PCI 3.0 destekli kartı 2.0 destekli anakarta takıp performans beklemek saçmalık olur.

Ne etkisi varmış gerçekten öğrenmek istiyorum. O zaman alayım bir tane giriş seviyesi ekran kartı bide 1,000 TL'lik Asus Extrem benim kart estirsin ortalığı. Tabi PCI 3.0 destekli kartı 2.0 destekli anakarta takıp performans beklemek saçmalık olur.
Pci-e zaten hızlı bir teknoloji olduğundandır ki, pci-e 2 ve pci-e 3 arasında maximum %5 lik bir fark vardır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı