i7 4770K Sisteme Ekran Kartı ve Monitör

Amaç oyun ise 290 60 Hz FHD bir monitör için biraz güçlü kaçacaktır...
ben olsam Vapor 280X alırım 4670K Z87-G45 alırım bir kaç sene sonrada upgrade yapar yanına bir monitör daha alırım :)
Fakat o zaman CF'den vazgeçersen işler karışır :D
Biraz cesur olman gerek yoksa yapamazsın buraya konu açarsın cevaplar çok olumsuz olabilir :(

Eğer beklemeyi düşünüyorsanız bence seçim sonrasını beklemeniz daha mantıklı olacaktır. Doların seçimlerden sonra düşeceği söyleniyor.
Bekleyebilirim sanırım ama şimdiki pc biraz sorunlu olduğu için emin değilim ne kadar götüreceğinden. Seçime kadar bekleyebilirsem SSD 258 olur monitörü daha profesyonel bir şey alabilirim ve tabikide ekran kartımı üst seviye çeşitlerden alırım diye düşünüyorum.

- - - Güncellendi - - -

Eğer stok soğutucu kullanıyor isen soğutması berbat ve çok kafa yapıyor. Öbür türlü yükte max. 45 derece civarlarında oluyor. (Sıvı soğutma ile bu değer 30 derece civarı). 125W yazıyor işlemcide ama ben şimdiye kadar max. 99,99W çektiğini gözlemledim. ( Asus AllSuite 2 ile.. )
Stok soğutucu asla kullanmam. Evo 212'yi çok övüyorlar baya iyi soğutuyor diye ben onu düşündüm çift fanlı olarak 1 adet ek fan alacağım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı