i7 4770K Sisteme Z87-A Anakart Olur mu?

lowkeyidontexist

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben okullar kapanınca bilgisayar alacağım, fakat anakart hakkında hiçbir bilgim yok. Aşağıda göreceğiniz sisteme anakart nasıl bir performans verir? Hyper 412S işlemci soğutucusu Hyper 212 Evo'dan iyi midir? Stokta olmadıgı için 412S aldım.
image.jpg
image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 400R yerine HAF912 Advanced seçin. RAM'leri 1600MHz alın, 1866MHz almanız işe yaramaz. Render yapıyorsanız dursun.
SSD olarak Samsung 840 Evo 120GB alın.
Anakart olarak Z87-A yerine Z97 Gaming 3 veya Gaming 5 seçin. Gerisi gayet güzel.

Diyor ki; anakart hakkında bilgin yok, benim de yok. Gidip bu anakartı aldığın zaman sorun çıkarırsa bilgilenip de gel diyor.

2 anakart hakkında internette araştırmalar yaparsan eminim birçok bilgiye ulaşırsın ama Gaming 3 alırsan daha iyi olur. Aralarında pek bir fiyat farkı yok, almışken iyisini al derim ben :)

Bak sana önerim Vatan Bilgisayar'a gittiğin zaman oem parçada çalışan birisine sorman bu soruyu. Emin ol daha çok bilgi vereceklerdir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı