i7-4770K ve HD 7850 Sistem

Canguven

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Veri Bilimci
Şu özelliklere sahip 2 el bir PC buldum. 3500₺ dedi bana ama 3300 seviyelerine indirebilirim sizce nasıl?
  • İ7-4770K
  • ASUS Z87-A
  • HD 7850
  • 16 GB RAM
  • 1 TB HDD
  • 600W kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem de işlemci soğutucusu var mıymış onu sor yoksa sistemi alırsan ısı sorunu yaşarsın. Ayrıca o sisteme 3300 TL verilmez. Kendin o sistemi 3000 TL'ye toplarsın. Açıkçası o sisteme en fazla 2800 TL verirdim. İşlemcisi, anakartı, RAM miktarı, PSU değeri, HDD iyi ama o ekran kartı minimum seviye de. Benim önerim adama sor bir parça satışı var mı. Varsa işlemciyi, anakartı ve RAM'leri al. Kalan paraya GTX 960, 970 al.

Teşekkürler
Sistem de işlemci soğutucusu var mıymış onu sor yoksa sistemi alırsan ısı sorunu yaşarsın. Ayrıca o sisteme 3300 TL verilmez. Kendin o sistemi 3000 TL'ye toplarsın. Açıkçası o sisteme en fazla 2800 TL verirdim. İşlemcisi, anakartı, RAM miktarı, PSU değeri, HDD iyi ama o ekran kartı minimum seviye de. Benim önerim adama sor bir parça satışı var mı. Varsa işlemciyi, anakartı ve RAM'leri al. Kalan paraya GTX 960, 970 al.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı