i7 4790 16 GB Ram Amd HD 8350 Ekran Kartı 27 inç Aoc Monitör 1ms Tavsiyesi

Raph

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Ekonomiden dolayı pc yi hazır aldım. Nakit olmadıgından senetle aldığımdan böyle alabildim en iyisi buydu lakin araştırmalarıma dayanarak i7 4790 işlemci kötülenmemiş iyi oyun için iyi bir işlemci sanıyorum. Bu arada Kasa Markası Exper, ve yanınada 27 inç monitör aldım,nereye baksam ekran kartının en kötü ekran kartı olduğu hakkında yazılar görmekteyim, sizcede oyun oynamak için çok kötü bir ekran kartımı bu arada online oyun oynayacağım sizce bu ekran kartını değişmeli miyim bu sisteme ucuz yollu bir ekran kartı öneriniz ne olur ?

Bu arada monitör markası bu:

Aoc 27 Wide Hdmi Led Monitör E2770SH

Son düzenleyen: Moderatör:
O kartı takacaklarına hiç takmasalarmış. 4790'ın içindeki hd graphic 4600'den pek bir farkı olmayan bir kart.
Eğer bir grafik kartı istiyorsanız öncelikle "hazır pc"nizdeki güç kaynağını watt cinsinden değerini belirtmeniz lazım. Hazır bilgisayarların belki de en kötü yanı güç kaynaklarının sistemi sadece ayakta tutabilecek kadar seviyede olmasıdır. Ayrıca bütçenizi de belirtmelisiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı