İ7 4790 sisteme 100 TL'ye PSU önerisi

Marka bilgisayar bir daha alma, aldırma. Şimdilik yapabileceğin en masrafsız iş güç kaynağıyla beraberinde ekran kartını yükseltmen olur. Ama benim önerim kasayı dahi değiştirmen olur. Bol fan yeri olan bi kasa alman ama bunlar masrafı arttıracaktır. Bu yüzden dediğim gibi güç kaynağını ve ekran kartını mutlaka yükselt. Daha sonra bütçen olursa anakartı ve kasayıda değiştirirsin.
Bende bu yazılanlardan sonra araştırma yaptım. Gerçekten sistem dengesiz ve tam performans vermesi mümkün değil. Öncelikle, bütçemi biraz daha toparladıktan sonra Zalman z3 kasa ve güç kaynağı alacağım. Daha sonrasında da anakart ve ekran kartını yükselteceğim. Yardımın için teşekkürler.

Şu işlemciye koydukları anakart 5-10 dolar yoktur. Ekran kartı desen vasat derecede. Sene 2015 olmuş bu marka nasıl ayakta ? Anlamış değilim.
Anakart tam fiyatı 200 liraymış Vatan'da. Sistem çok dengesiz olduğunu bende anladım. Yardımın için teşekkürler.

Teşekkürünü beğen kutusunu kullanarak yaparsan hem ceza almamış, hem düzeni sağlamış olursun :) Bütçe ayırdığında konu açıp etiketlemen yeterli elimden geldiğince yardımcı olurum. Mavi ekransız günler dileğimle :)

Sizin yonga setiniz h-81, casper'in koyduğu anakartlar aşırı ucuz ve kalitesiz. Vatandan baktığınız anakartlarda h-81 yonga setidir. Her h-81 aynı değil, arada kalite farkı var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı