i7 4790 Sisteme ekran kartı önerisi

Hocam dediğim parçalar gayet yeterli olacaktır.

Teşekkür ederim hocam.
Aynı işlemci ile beraber, 8 GB 2400MHz RAM, GTX 1660 ekran kartı kullanmaktayım. CS:GO'da genelde 250-350 FPS arası alıyorum. Yalnız NVIDIA denetim masasından herhangi bir ayarlama yok. Yani istersem daha çok da alabilirim, ama gerek yok. Bir de anlamadığım nokta neden +300FPS istiyorsun ki? Zaten 144Hz monitörün var ise, 144FPS üstü boş FPS olacaktır.

Hocam 144Hz üstü FPS CS:GO'da boş değildir mouse hassasiyeti ve akıcılık için gereklidir diğer oyunlarda farklılık gösterebilir.

Ben olsam o işlemciye en fazla GTX1660 Ti alırım
Ryzen 5 2600X bile RTX2060'ın FPS'sine tam veremz iken onunda verecegını hic sammam çünkü R5 2600X az da olsa iyi

CS:GO'da işlemci daha çok ön plana çıkıyor hocam sistemi elden çıkarıp bütçenizi üstüne ekleyip çok daha verimli bir sistem kurabilirsiniz.

Hocam akıcılık için CS:GO'da FPS değerleri önemli.
Hocam rekabetçi bir oyun önemli. Zaten sizin 144 Hz monitörünüz var. Dediğim parçalar ile artık rakipler sizden korksun.

Teşekkür ederim hocam.

Hocam 144Hz üstü FPS CS:GO'da boş değildir mouse hassasiyeti ve akıcılık için gereklidir diğer oyunlarda farklılık gösterebilir.

Hiç alakası yok dostum. Cs 1.5'den beri oynamaktayım. Bu senin dediğin, şehir efsanedir. Ayrıca çok fazla yüksek fps alacağım diye, fps dalgalanması yaşamak, yırtılmaya neden olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı