i7 4790 ve GT 1030 sistem kaç watt PSU'ya ihtiyaç duyar?

500W PSU fazlasıyla yeterli hocam eğer PSU'nun herhangi bir sorunu yoksa veya aşırı dandik değilse.

İşlemcinin 84 ekran kartının 30W TDP değeri var. 350W bile besler sorunun PSU olduğunu sanmıyorum. İşlemci sıcaklığına baktınız mı belki ısındığı için resetliyordur

İşlemcinin 84 ekran kartının 30W TDP değeri var. 350W bile besler sorunun PSU olduğunu sanmıyorum. İşlemci sıcaklığına baktınız mı belki ısındığı için resetliyordur.

Isı 40 derecede zaten ısı ile alakası yok strest testine sokunca hemen resetliyor kendini ya da iki uygulama aynı anda açıksada reset atıyor sadece masaüstünde kalınca resetlemiyor kendini.

Psunuzun marka modelini atabilir misiniz? Bozuk ya da aşırı dandik olabilir.

Resetliyor derken direkt kapanıyor mu hiçbir uyarı vermeden gücü mü kesiliyor sistemin?

Psunuzun marka modelini atabilir misiniz? Bozuk ya da aşırı dandik olabilir.

Resetliyor derken direkt kapanıyor mu hiçbir uyarı vermeden gücü mü kesiliyor sistemin?

Yok açılıyor masaüstünde de sorun yok ama Google'ya da discor gibi uygulamalar çalışınca 5dk sonra reset atıyor. Markasını hatırlamıyorum 300wat bir şeydi.

Yok açılıyor masaüstünde de sorun yok ama Google'ya da discor gibi uygulamalar çalışınca 5dk sonra reset atıyor. Markasını hatırlamıyorum 300wat bir şeydi.
Hocam 500w demişsiniz?

Geri
Yukarı