i7 4790 ve GTX 1060 3GB sistem nasıl?

Ne uzattınız arkadaş ya demek ki çocuk kullanıyor PSU'yu sorun çıkarmıyor. Ne yeni şey aldırma merakıymış bu.
Sistemin iyi dostum. Yenileme yapacağın zaman komple sistemi olduğu gibi satıp yeni sistem toplamak en mantıklısı. Yükseltilmeye değer bir şey göremedim ben. Ha RAM belki 16 yapılabilir.

Nerden bulunuz bu sistemi? Kazıklanma kokusu var gibi sanki.

Ne uzattınız arkadaş ya demek ki çocuk kullanıyor PSU'yu sorun çıkarmıyor. Ne yeni şey aldırma merakıymış bu.
Sistemin iyi dostum. Yenileme yapacağın zaman komple sistemi olduğu gibi satıp yeni sistem toplamak en mantıklısı. Yükseltilmeye değer bir şey göremedim ben. Ha RAM belki 16 yapılabilir.
Hocam konuyu okudunuz mu? :D

250W Casper PSU kullanıyor. Bu sistemi biliyorum ben, 250W Casper PSU 12v kanalından 120W güç verebiliyor. Sadece işlemci yük altında 85W güç çekerken ekran kartı havayla mı çalışacak? tamam hadi ikisini besledi kim bilir PSU 10 yıllıktır.

Teknoloji bilgim var diye insanlara yardım mı ediyorsunuz bu şekilde? 8GB 1600 Mhz ram var. 250W PSU.

Hocam bütçenizin düşük olduğunu varsayarak Aerocool VX Plus 400-500w PSU önerebilirim. Ayrıca SSD şart. Çok aşırı oyun-program yüklemiyorsanız 240GB işinizi görür. Marka olarak Patriot, Apacer ve Kingston önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı