i7 4790 vs i5 8400 vs i5 7600k

Hangisi benim için daha iyi olur?

• i5 7600k

Oy: 3 11,1%
  • İ7 4790

Oy: 4 14,8%
  • İ5 8400

Oy: 20 74,1%

• Oy verenlerin toplamı
    27
Çoğu yön dediğin yön FPS birde CPU kullanımına bak İntel i5'ler %60-80 arası Ryzen'ler ise %40-60 arasında. Gelecekte bir ekran kartı değiştirmek istesen İntel büyük bir ihtimalle darboğaz yaşatacak. Günü kurtarsam yeter FPS benim için önemli şu an yetsin gelecekte ekran kartı yükseltmem dersen sen bilirsin.
Günaydın 8. nesle geçtik o dediğin eskidi biraz.

Günaydın 8. nesle geçtik o dediğin eskidi biraz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günaydın yeni bir şey öğrenmiş oldun. Bir bak bakalım GTA 5 testinde kullanımlara.

Konunun başına bakarsan ben niye yok dedim cevap bekledim baştan sona konuyu oku. Belirli bir fiyat içerisindeki doğru tercihi önermek önemli olan. Biri ankete Everest'in çöp PSU'suna GTX 1080 Ti ile sistem toplamama yazsa düzeltmez misiniz? Kastetiğim fark bu kadar fazla demek değil doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi önermeniz.

Konunun başına bakarsan ben niye yok dedim cevap bekledim baştan sona konuyu oku. Belirli bir fiyat içerisindeki doğru tercihi önermek önemli olan. Biri ankete Everest'in çöp PSU'suna GTX 1080 Ti ile sistem toplamama yazsa düzeltmez misiniz? Kastetiğim fark bu kadar fazla demek değil doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi önermeniz.
Ben sadece oyun oynayacağım ve bu yüzden İntel almayı kesinleştirdim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı